Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Valaki szült extrém helyen,...

Valaki szült extrém helyen, vagy véletlenül otthon?

Figyelt kérdés
2012. nov. 2. 22:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy jó ismerősöm azért szült otthon, mert nem ért ki időben a mentő.


Különben, amikor megindult a szülés, bement a kórházba, de ott meg se vizsgálták, csak hazazavarták azzal, hogy biztos csak jósfájások. (36 hetes volt.)


Hazament, és amikor már "élesedett a helyzet", kihívták a mentőket, akik nem nagyon igyekeztek. Ő és a fia is teljesen rendbe voltak, semmi probléma nem lett a dologból, csak apuka kapott sokkos rohamot.

2012. nov. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Nagymamám otthon szülte anyum testvérét. Kint laktak még a tanyán, és nem ért ki a mentő. Teljesen egyedül volt, csak a két másik gyerek volt vele egy 2 és egy 4 éves.
2012. nov. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy ismerősöm szülte otthon a 3. babáját, mert nem ért ki időben a mentő. Nem vajúdott, egyszer csak tolófájások jöttek. Beült a kádba és egyedül megszült. Apuka pedig őrizte addig a két nagyobb gyereket a nappaliban. A mentők jöttek a méhlepény születésére.
2012. nov. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszolókat
2012. nov. 3. 15:50
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Nem én voltam :)

2012. nov. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Előzőköszi a linket.nem baj,hogy nem te voltál
2012. nov. 4. 07:24
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

bnőm anyukája szülte meg bnőm húgát otthon, mert nem ért oda a mentő. 4 gyerek volt, szóval tudta, mi a helyzet :) bnőm mostohanővére segített neki ( az anyuka és az apuka gyerekét az apuka előző kapcsolatából született 22éves lány segítette világra)

elég színes a történet :)

2012. nov. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
55%
Én szültem itthon, és olyan békésen és könnyedén ment, hogy a tesókat is itthon szeretném majd. Sokkal biztonságosabbnak érzem az otthonomat és a férjemet, mint a kórházat idegenekkel.
2012. nov. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm előző válszado
2012. nov. 7. 13:58
 10/10 anonim ***** válasza:
96%
Egy ismerősöm a szobájában szülte meg a lányát, titkolt terhesség volt, 16 éves volt. Megindult a szülés, aki épp vele volt elszaladt a telefonhoz mentőt hívni(akkor még nem volt mobil errefele) és mikor vissza ment a lányhoz már megszült. 14-15 éve lehetett.
2013. márc. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!