Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Más is van úgy, , hogy nem...

Más is van úgy, , hogy nem tudja, , hogy császármetszéssel kellett szülnie?

Figyelt kérdés
Nagyon hosszú vajúdás után, már csak a kitolás volt hátra, már beöltözött a szülésznő,jött a doki, megvizsgált és mondta,hogy császár... azóta sem tudom túltenni magam rajta!
2012. dec. 31. 10:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
71%
Sajnálom a történteket. Azért gondolom rákérdeztél, hogy mi történt, és a zárójelentésben is említve kell legyen a gond.
2012. dec. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
71%
Mármint azon nem tudod túltenni magad, hogy császár lett, vagy nem tudod, hogy miért lett császár?
2012. dec. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
71%
Biztos, hogy nehéz lehet ezen túllépni! Nem szeretném ezt átélni...viszont úgy könnyebb lehet, ha tudod, hogy miért volt erre szükség. Lehet, hogy leesett a baba szívhangja, és nem merte az orvos megkockáztatni, hogy ha esetleg a köldökzsinór van a nyaka körül, akkor kitolásnál rászoruljon. Indoknak mindenképp kell lennie, és ez segíthet a feldolgozásban, hiszen amúgy nem biztos, hogy egy egészséges kisbabád lehetne most. Ha viszont nem tudod az okát, kérdezz rá, mert csak az segíthet a megnyugodásban.
2012. dec. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy mért lett császár, hanyatt volt és nem tudott volna megszületni, de ennyit szenvedtem a "semmiért", már az elején megműthettek volna.
2012. dec. 31. 12:47
 5/18 anonim ***** válasza:
30 órát vajúdtam összesen, mire megcsászároztak. Először nagyon xar érzés volt, de tulajdonképpen a végén már én könyörögtem a dokinak, hogy vegye ki belőlem, mert nem tudom megszülni. Jártányi erőm nem maradt, a másfél perces fájások között bealudtam, annyira fáradt és kimerült voltam. És így is csak bő 2 ujjnyira tudtam kitágulni. De már 3 éves elmúlt, a szerelmem, imádom, szeretem, és ha kell, százszor ugyanezt végigcsinálnám érte. Nyugi, majd neked is el fog múlni idővel ez az érzés.
2012. dec. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Én ugyanígy voltam, két fájás között elaludtam, 50órát vajúdtam, már 3és fél éves a fiam , azóta született egy másik babám is (császárral vajúdás nélkül) de az érzéseim semmit sem változtak.
2012. dec. 31. 13:00
 7/18 anonim ***** válasza:
Nagyon nehezen dolgoztam fel,de a párom segítségével sikerült.Eleinte azt mondtam hogy nem lesz másik babánk,de most egy év elteltével már készülődünk a másodikra :)
2012. dec. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Most nézem,hogy nem jól írta ki a kérdésemet,nem tudom mi történhetett. Így írtam: "Más is van úgy,hogy nem tudja feldolgozni,hogy császármetszéssel kellett szülnie"
2012. dec. 31. 13:05
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz volt nekem is, de nálunk veszélyben volt a pici élete, és az oxival és bazi fájásokkal sem történt semmi, nem volt más választás - olyan sokat nem szenvedtem, mint te, csak 3 órát. Nagyon-nagyon sajnáltam, főleg, hogy el kellett altatni, és nem én fogtam először kézbe a kislányunkat. De megvigasztal az, amikor a férjem arról mesél, ahogyan először ránézett a lányunk - még mindig megkönnyezi, és szerelem lett közöttük első látásra.


Nehéz, nagyon utáltam én is, hogy így sikerült, de az egészségéért mindent. A következő babát természetes úton tervezem, de már nem zaklat fel a gondolata annak, hogy esetleg császár lesz. :) Edzett vagyok hála Istennek! :))))


Örüljünk jövőre is a babáknak, így vagy úgy, de hozzánk érkeztek, mi kaptuk őket, és ez a lényeg, nem az, hogy hogyan született. :)

2012. dec. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Én is elaludtam a fájások között - két és fél napnyi vajúdás után lett császár. Lassan 6 éves a fiam, és a mai napig sajnálom. Azt még inkább, hogy a többi gyerekem meg sem kapta az esélyt a "normális" születésre, mert programozott császárral születtek. Ilyenkor igyekszem arra gondolni, hogy egészségesek, és ez a legfontosabb! Ha nem lett volna az első császár, mindketten ott maradunk. A fiam is és én is.
2012. dec. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!