Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Más is van úgy, , hogy nem...

Más is van úgy, , hogy nem tudja, , hogy császármetszéssel kellett szülnie?

Figyelt kérdés
Nagyon hosszú vajúdás után, már csak a kitolás volt hátra, már beöltözött a szülésznő,jött a doki, megvizsgált és mondta,hogy császár... azóta sem tudom túltenni magam rajta!
2012. dec. 31. 10:14
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
23%
Most komoly ezt fel kell dolgozni???én azzal szültem és bizony nem tartom magam kevesebbnek annál mit aki természetes úton,hisz a kicsikért lett császár nagy súllyal születtek meg ugye ketten voltak,és tudod habár kicsit a felépülés nehezebb de odalent maradt minden ugyanúgy mint azelőtt;)ne vedd magadra de soha nem értettem az ilyen anyukákat,ez vmi depresszió vagy mire hasonlít,hisz nem annak örülsz hogy a gyereked egészségesen született hanem hogy te hogy szülted meg pedig hidd el nekem ezt nem fogja a szemedre hányni....
2012. dec. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
19%
azért mert van önbizalmam és nem nézem vagy veszem magam kevesebbe másoknál na azért lett 0%-om???hmmmm pedig így jobb élni mint nyafogni és sajnáltatni magam....
2013. jan. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
62%

Kedves utolsó, vsz. azért pontoztak le, mert totál empátiátlan, nem hasznos választ adtál, nem?


Igenis van, akinek fontos, hogy hüvelyileg szüljön. Attól, hogy ennek okát nem érted, még nem kell a kérdezőt vagy mást leosztani, meg önsajnáltatással, stb. vádolni.

Nekem is ikres császárom volt, és veled ellentétben nagyon bántott, hogy így alakult. Most, a harmadikat várva igenis bízom abban, hogy összejön a normál szülés. BÚÉK! :)

2013. jan. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Pszichológusként rengeteg nővel találkozom, akinek nehézséget okoz az ezzel való megküzdés. Nekem sem volt könnyű az én császáromat feldolgozni, akármennyire is boldog voltam, hogy ez a módszer megmentette a mi picink életét. Nehéz volt, igen, pedig én nem vagyok egy szülésélmény nélkül nem élet az élet típusú nő. A férjem orvos, ő pl. sokat segített abban, hogy elfogadjam, hogy így alakult az élet. De igen, bocsásd meg, nekem rossz érzés látni a babámról készült első képeket, az egyiken a férjem fogja (persze ez szuper), másikon viszont egy csecsemős nővér - és picit összeszorul a szívem, ha ezt látom.


A válaszodat azért pontozták le, mert lekezelő és ellenséges volt, a hangneme viszont nekem nem egyértelműen egyezik a tartalmával, ezen érdemes volna elgondolkoznod.


Boldog, nagyon szép új évet mindenkinek.

2013. jan. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%
ja most már értem,ti vagyok azok akiknek csak azt szabad mondani amit hallani akartok ellenben sírás lesz...jó oké bocsi valahogy nem értem ezt a viselkedést ,BUÉK
2013. jan. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ó micsoda támadó attitűd... :)
2013. jan. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Én is így voltam, már csak a kitolás volt hátra..3 és fél napig vajúdtam előtte, egy világ omlott össze bennem, hogy ennyit küzdöttem a semmiért. Viszont így utólag azt mondom, hogy együtt küzdöttünk a babával, ő is kis harcos lett,most is nagyon kitartó gyerkőc.Nem mondom, hogy csak ezért:-)) Sok idő kellett mire feldolgoztam, hamarosan megszületik a második, már nincsenek illúzióim, szinte biztosra veszem, hogy császár lesz megint. Remélem ezt már könnyebben feldolgozom.

Érdekes, hogy neked már van második baba, és mégis az első szülés élménye ilyen erősen benned él? A második szülést könnyebben fel tudtad dolgozni? Remélem túl jutsz majd ezen, és a gyermekek kárpótolnak mindenért!!

2013. jan. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
A másodiknál végig mondták,hogy császár lesz és nem vajúdtam egy percet sem, nagyon könnyen felépültem. Nem volt bennem az az érzés,hogy feleslegesen szenvedtem!
2013. jan. 2. 10:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!