Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 39 hetesen még semmi jele...

39 hetesen még semmi jele nincs a szülésnek. Se nyákdugó, se fájdalom, semmi. Miért?

Figyelt kérdés
1 hét múlvára vagyok kiírva, de még semmi jele a szülésnek. Viszont már nagyon lent van a hasam... És sokat keményedik a pocim. Ettől még lehet könnyű szülésem? Köszi!
2009. szept. 5. 11:14
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt a szülés dolgot, képtelenség előre megjósolni. Én mégcsak 35 hetes vagyok, nekem is beilleszkedett már a baba feje, teljesen lent van, joslóim is egyre sűrűbben vannak, sőt a nyákdugóm másfél hete távozott. Senki nem jósolt 2 hétnél többet, ehhez képest elég jól bírom:) Az első szülésem, kiírt nap előtt 3 nappal volt. Délelőtt mentem nst-re, semmi fájást nem mutatott. Hazamentünk, majd az nst után 2 órával, egyből 5 perces fájásaim lettek, indultunk is vissza:) Az meg hogy a szülés könnyű vagy nehéz lesz, az nem attól függ, hogy mikor szülsz. Már nincs sok hátra, ne izgulj, hamarosan láthatod a babádat!

Könnyű szülést!

2009. szept. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Megnyugtattál :) Neked is könnyű szülést kívánok! :)
2009. szept. 5. 11:56
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt semmi jele a szülésnek,csak keményedtem,de az már 25 hetesen is volt. Kiirt idö után 2 nappal befektettek,4 napig semmi,majd váratlanul jöttek a fájások és pár óra múlva szültem.
2009. szept. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Már miért ne lehetne? Én sosem voltam jobban, mint abban a 8 napban amit túlhordtam...

Már az egész család izgult, hogy mi van, én jól megvoltam egyben a babámmal:-)

Este kezdődtek a fájások, de másnap délben a kórházban még zárt volt a méhszájam, és fél 6-re meglett a lányom, gyorsan, könnyen.)

Nyugi, jön, ha jönnie kell:-))

2009. szept. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nyugi! aza baba ki fog jönni! én a kí irás elött 3 nappal szültem(stressz hatására,apukám balestet szenvedtett,de szerintem túl vittem volna),elötte csak keménykedett a hasam,semmi fájás nem volt...
2009. szept. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

39 hetesen nekem se volt még semmi jele a szülésnek, még a hasam sem szállt le és nem is keményedtem.

Aztán 39+3.hétre mégis megszültem :) Egyszer csak jöttek a fájások! Nagyon könnyű volt, 2 óra alatt!

Neked is ilyet kívánok!

2009. szept. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!!!

Ne aggódj, én is ugyan így voltam.Biztos voltam benne hogy túlhordom, mert semmi jele sem volt a szülésnek.Pedig már tűkön ültem annyira vártam.

Aztán egyszer csak jöttek a fájások és 1,5 óra múlva már ott feküdtem a szülőszobán.Pont aznap töltöttem a 39. hetet.Talán az éjszaka érkezett hidegfront váltotta ki nálam, vagy egyszerűen csak már ki akart jönni a baba.

Neked is majd elindul hirtelen, csak úgy.

Benn biztos nem fog maradni, csak türelem.Már bármikor jöhet.

2009. szept. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha megnyugtat akkor elmondom, hogy én kedden voltam nst-n semmi fájással és csütörtökön megszületett a kisfiam. A fájások egyik pillanatról a másikra megjelentek és én a 39. héten szültem meg.


1 hós baba anyukája

2009. szept. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Renáta0427 válasza:

Marcius26ra voltam kiirva,a csaladban mindenki azt mondta h nem huzom ki addig aztan miutan tulhordtam azt mondtak hogy ne aprilis1en szulessen.hat az en dragam nem hallgatott senkire :-) apr.1 00:46 megerkezett az eletembe :-)

Ezzel csak azt akartam mondani hogy egyedul o tudja hogy mikor akar kibujni :-)

2014. máj. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!