Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ez új divat? Mostanában egyre...

Ez új divat? Mostanában egyre több fiatal (19-24 év közötti) lány ismerősöm megy el szülni, meg gyereket akarnak. Most ez kezd újra divatba jönni?

Figyelt kérdés
de tényleg.. Én ezt látom a velem egyidős vagy nálam fiatalabb lány ismerőseimen hogy egyre fiatalabban (19-24 évesen) már szülnek, gyereket akarnak, bár legtöbbnek talán 1-2 éves kapcsolata lehet, össze se házasodtak (még. Vagy csak ezt a régi hagyományokat akarják újra divatba hozni? mert régen volt jellemző hogy 17-20on évesen szültek inkább...

2013. febr. 12. 12:46
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
69%
Igen, viszont sok ilyen nő is van. Gyermeket szül, otthon van, magányos. A férje dolgozik, a postás meg megnyomja párszor a csengőjét, már ha érted. Aztán lelép. Gyerekkel, vagy gyerek nélkül. Rengeteg elvált apuka van, akik kitartottak volna a nő mellett, ha hagyja.
2013. febr. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 A kérdező kommentje:
brrr.. Egy volt osztálytársnőm is az esti gimiben-felnőttoktatáson tanultunk, érettségiztunk(tök helyes fiatal, csinos, kedves velem egyidős 23 éves lány) összejött anno a suliban utolsó évben az osztályunkból az egyik 40 éves, elvált apukával jött össze... Még az utolsó évbe, és a pasi meg otthagyta miatta a feleségét, gyerekét.. (a pasi akkor volt 37 a csaj meg 19) Lényeg h eggyütt vannak még mindig kb 3 éve, és tegnap tudtam meg h a csaj gyereket vár tőle... Pedig tök fiatal még.. Én imádtam őt sokáig, mellette álltam, de erre az egész kapcsolatára konkrétan ráment a barátságunk is... Nem voltam rá sose féltékeny, csak féltettem egyszerűen annyi ilyenről hallani h az elvált 40 éves pasik kihasználják a fiatal lányokat.. Ja és mikor elkezdtek járni, a fél esti gimi rajtuk röhögött... Pedig próbáltam akkor beszélni vele h annyi helyes fiatal pasi van
2013. febr. 12. 13:18
 13/54 A kérdező kommentje:
De az Ő dolga..
2013. febr. 12. 13:20
 14/54 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírásért, csak sok dolgom van XDD
2013. febr. 12. 13:23
 15/54 anonim ***** válasza:
100%
Hát én fiatal anyuka vagyok! Az szerintem nem igaz,hogy a gyed,gyes,csp miatt érdemes lenne szülni! Nekem semmire nem lenne elég! Főleg ha nem lett volna meg a 2 évem! Megvan és így is marha kevés amit kapok! Szerintem ez nem is divat! Nekem nincs olyan ismerősöm egy sem aki velem egykorú és gyereke lenne! Csak én! De világ életemben tudtam,hogy fiatal anyuka akarok lenni! Igaz én 10 éve vagyok együtt a párommal és már a kapcsolatunk elején tudtam,hogy ő lesz a férjem és a gyerekem (gyerekeim) apja!
2013. febr. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 A kérdező kommentje:

15/15 Időpont ma 13:24

Azért van kivétel.. Én nem téged akartalak megbántani, csupán 1 észrevételt irtam ide le.. Anyám engem is 23 évesen szült, és apám szépen fel is nevelt ő nem lépett le.. Én tervezett gyerek voltam.. Akkoriban mikor megszülettem tök más világ volt

2013. febr. 12. 13:28
 17/54 anonim ***** válasza:
85%
Nem bántottál meg! Én csak a saját véleményemet írtam meg,meg azt,hogy én nem ismerek sok fiatalt akinek gyereke lenne vagy akarna! Mondjuk vagy kettőt igen akinek becsúszott és gyors házassággal családot alapítanak! De én ezt nem tartom tartósnak! De szurkolok nekik,hogy ne legyen igazam! És szerintem ez a szülők hibája is! Nekem anyu mindent elmagyarázott és tudtam mi kell hozzá,hogy ne csússzon be! Szerintem ez hiányzik annak akinek becsúszik!
2013. febr. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 A kérdező kommentje:

17/17 Időpont ma 13:33

Akkor jó.. Azthittem.. Hát nekem már több mint 10 ilyen 19-24 év közötti ismerősöm van, akik szültek.. de agyilag éretlenek rá legtöbben.. Vagy az 'apuka' otthagyta őket.. Nekem is anyukám MINDENT elmagyarázott hogy mit hogy.. fogigátlót szedek, ill ha nem ismerem a partnert akkor gumi anélkül soha, senkivel..

2013. febr. 12. 13:42
 19/54 anonim ***** válasza:
100%
De ez lenne a normális! Csak szerintem a szülők nem fogják föl,hogy manapság nem 20 évesen vesztik el a szüzességet a fiatalok és homokba dugják a fejüket a helyett,hogy elmondanák a drága kicsi lánynak vagy fiúnak,hogy mi hogy működik!
2013. febr. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 A kérdező kommentje:
Utolso válaszolonak: Én megakaptam a felvilágosítást, későn is kezdtem 21. szülinapom után pár héttel.. De szerintem ez még a jobbik eset...
2013. febr. 12. 14:06
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!