Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ez új divat? Mostanában egyre...

Ez új divat? Mostanában egyre több fiatal (19-24 év közötti) lány ismerősöm megy el szülni, meg gyereket akarnak. Most ez kezd újra divatba jönni?

Figyelt kérdés
de tényleg.. Én ezt látom a velem egyidős vagy nálam fiatalabb lány ismerőseimen hogy egyre fiatalabban (19-24 évesen) már szülnek, gyereket akarnak, bár legtöbbnek talán 1-2 éves kapcsolata lehet, össze se házasodtak (még. Vagy csak ezt a régi hagyományokat akarják újra divatba hozni? mert régen volt jellemző hogy 17-20on évesen szültek inkább...

2013. febr. 12. 12:46
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:
100%

Mert könnyebb,mint dolgozni.

Majd a pasi eltartja őket.Aztán ha megnő a gyerek,majd jön a következő.


Nekem havi 1 milliót fizetnének sem kellene soha gyerek.Örülök ha magam boldogulok.

2014. jún. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 A kérdező kommentje:
De mostanság észrevettem h 18 alatt is szülnek mikor suliba kéne járni
2014. jún. 22. 20:52
 53/54 anonim ***** válasza:
100%

Az ő dolguk.

Sajnos az a baj,hogy sokan azt hiszik ez normális.

Pedig 30 előtt szerintem elég butaság szülni.

Ha van megfelelő háttér,akkor is.Az ember rengeteget változik 18 és 30 között.

30 felett már kevesebbet,

2014. jún. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:
19-24 korosztály ideális a szülésre.
2019. szept. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!