Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császárral szeretnék szülni...

Császárral szeretnék szülni de altatásban! Hogyan tudom elérni hogy ne spinális érzéstelenítést kapjak? Illetve olyan kórházat és orvost keresek akivel ezt meg lehet beszélni és vállalja is így?

Figyelt kérdés
Pánikbeteg vagyok és 18 hetes terhes.Keresek olyan Anyukát aki tud nekem olyan kórházat vagy orvost ajánlani ahol meg tudom beszélni hogy altatásban szeretném kérni a császármetszést?Segítségeteket előre is nagyon köszönöm!
2013. márc. 28. 16:53
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
63%
Sem császár szülés nincs, sem császár műtét. Császárral született a baba. Császárral szült a nő. Nem attól szülés a szülés, hogy kinyomod, hanem attól, hogy megszületik a baba. De olyan mindegy, hogy hogy hívjuk, ezen SEMMI nem múlik.
2013. márc. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
54%

Jézusom 77%-os te nagyon súlyos eset vagy. Egyébként a császár neve nem "császárműtét" hanem "császármetszés".


Mikor fogják már egyes "nagyonokosok" feldolgozni hogy aszülés VESZÉLYES, a szülésbe igen bele lehet halni. Akár hüvelyi úton szülsz akár császárral.

Most ilyenen vitatkozni.. Örülj hogy nem kellett császárral szülnöd, menj veregesd magad vállon, szórj rózsaszirmokat magadra és terítsd vörös szőnyeget a lábad elé valamint tetováltasd a homlokodra hogy "hüvelyi úton szültem" ha neked ettől jobb lesz!

2013. márc. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
16%
Csaszaroskent magyarazok... Ne cimkezgess tudatlanul. Tapasztalatbol beszelek es nem esznelkul... Vallon max teged veregethetnek az intelligens megszolalasert...
2013. márc. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

Nem csípem azokat a nőket akik lenézik a császárral szült nőket. Nekem kijutott a jóból.több mint 12 órás vajúdás után császároztak meg akkor megváltás volt és a lányom kezdte nagyon nem jól érezni magát odabent és igen vittek a műtőbe. Föladtam? Lehet de nekem egy számít és szerintem ez a legfontosabb, hogy mind a ketten ÉLVE és EGÉSZSÉGESEN kerültünk ki.

Mind a mai napig hálás vagyok az orvosomnak, hogy nem várt tovább.

Most várom a második babámat, holnap töltöm a 21dik hetemet és most úgy vagyok vele, hogy egyenlőre hüvelyi szüléssel szülök, na de a terhességem további részében vagy vajúdásnál csak a legkisebb jele is merülne fel, hogy baj lehet már most megbeszéltem az orvosommal, hogy műtő. Nem várunk és nem kísérletezünk.

Most is azt tartom legfontosabbnak, hogy mind a ketten élve jöjjünk ki a szülőszobáról és egészségesen.

A lányomat magaménak éreztem már első perctől szerintem ehez nincs köze, ugyan úgy, mint, hogy később milyen beteges lesz a lányom mert nem hüvelyi úton született.

A szülés közbeni történések, hacsak nem oxigén hiányosan született a baba és nem beteg az csak az első pár hónapban számít szerintem amíg megtanul szopizni. utána ha foglakoznak vele és oda figyelnek rá akkor ugyan úgy tanulhat és fejlődhet mint egy spontán született gyermek.

Igen a császár hasi műtét, de miért lenne jobb, hogy betegen születne a baba. Azért a császárosoknak azért jócskán van életmentő része ami csak akkor derül ki, hogy éeltmentő volt, amikor kinyitják az anyát. A második aki császárral szült annak hamarabb lesz a következő is az, hiszen nagyon sokan nem merik a hegszétválástól simán szülni a babájukat, mert félnek tőle.


Kedves Kérdező, ha ennyire súlyos a pánikbetegséged ajánlom, keress fel egy jó szakembert akivel a problémáidat megtudod beszélni és esetleg megoldást is találhatsz rájuk.

2013. márc. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
19%

a császár műtét nem szülés

akkor szülök egy vakbelet is ahogy előttem írták.

Senki nem nézi le senkit, max az eszes hozzászólásai miatt.

Mit érdekel engem, hogy hogy szedik ki belőletek a gyereket.

2013. márc. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
Szia Savanyú Jóska! :)
2013. márc. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:

Hello álljunk mar meg... Nem az eletmento mutetekkel van a bajom. Reggel 7kor inditottak a szulest 42. Heten ejfel elott szoltam hogy baj van torik a csontom... Nem vartak toltak muteni, mert a Fiam nagyobb volt mint ami rajtam kijott volna... Most is babat varok, de azert nem fogok beleegyezni a csaszarba, hogy ne fajjon vagy mert parazok hogy uristen milyen lesz... Szar mert faj, de ennek ez a normalis folyamata. Magan dokinal szultem tobbet kapott mint megbeszeltunk azert mert ott ugraltatott az ejjel kozepen tobb mint 10 embert hogy mind a kettonk elve jojjon ki.. A Fiam szivhangja elment ketszer is mire bevittek a mutobe. Sok volt neki az a plusz 10 nap az oxitocin teszt elotte valo nap, a szulesinditas a burokrepesztes stb. Tudom milyen a surgossegi csaszar es ha nem indokolt ne mutsenek! Most se a kovetkezo babanal. Nem vagyok elvakult, nem a gyerekem elete aran fogok normalis uton szulni, de ha lehetiseg van ra akkor a fajdalom nem fog maga ala gyurni, es nem fogom miatta feladni.


Akit en "lenezek" az az aki felelmeben muttet es nem indokolt esetben....

2013. márc. 30. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
Csaszaroskent magyarazok... Ne cimkezgess tudatlanul. Tapasztalatbol beszelek es nem esznelkul... Vallon max teged veregethetnek az intelligens megszolalasert...
2013. márc. 30. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
77%

na, én meg császáros és pánikbeteg voltam! aki nem esett még bele semmilyen pszihiátriai betegségbe, annak gőze sincsen arról hogy a kérdező miről ír. nekem SOS császárom volt koraszüléssel.én is rettegtem a fájdalomtól, olyan szinten hogy ezért nem mertem babát vállalni. Akkor mondta a dokim aki akkor már 8 éve kezelt hogy ettől ne aggódjak, segít mindenben, ha kell ajánlást ír a császárra. Igenám, de az megint borzasztó volt a tudat hogy ébren vagyok, és vágják a hasamat, egyszóval csúnyán kifejezve "matatnak" bennem. Aztán végül úgy alakult hogy sos császárom lett, s minden pillanatok alatt leforgott. eszembe sem jutott akkor ott a császr közben az előző félelmem, de szinte magamnál sem votlam akkor. viszont most is azt vallom, félnék egy újabb szüléstől. a fájdalomtól, a császártól!


egyébként meg lehet gyógyszert szedni orvosi engedéllyel. azaz vannak olyan gyógyszerek amik szedhetőek!


miért fáj az másnak ha valakinek más a nézete a szülésről? akkor most ássa el magát az illető és mondjon le az anyai örömökről? valaki nem ül repülőre mert klausztriofóbiás vagy tériszonya lesz. és aztán? valaki a fájdalomtól fél...és ? mi van akkor? ő élete, döntsön ő maga erről. Szememben nem lesz ettől senki kisebb...mint ahogyan a hüvelyi úton szült nő sem lesz nagyobb..


Az meg hogy a császár nem szülés? no komment...akkor én sem szültem csak boltban vettem a lányomat!

de ha kinyitod a babád Egészségügyi kiskönyvét, a 4.oldalon felül oda van írva:


Szülés módja: .....többek között a császármetszé is...


akkor miről beszélünk?


További szép estét.

2013. márc. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
előző vagyok. még annyit hogy több mint 3 évembe, kezelésekbe, terápiába telt míg gyermeket mertem vállalni.
2013. márc. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!