Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tegnap este óta érzek menstruá...

Tegnap este óta érzek menstruációs görcsöket de nem olyan vészesek néha elmúlik néha meg jó sokáig tart de nem rendszeresek és nem tudom mérni sem. Mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés
38 hetes vagyok.
2008. jún. 18. 10:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezek jóslófájások! Teljesen természetes a 38. héten. Arra figyelj, ha erősödik, vagy sűrűsödik akkor kezd el mérni az időt. Amíg nyugalmi helyzetben elmúlik addig jósló fájás. Ne izgulj, nekem már a 33. héten is volt és pont azon a napon szültem amikorra ki voltam írva. Boldog babázást neked.
2008. jún. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem már 2-3 hete vannak ilyen görcseim, van amikor 2-3 órán át rendszeres is aztán mintha elvágták volna. Ezek joslófájások. 40. hétben vagyok.
2008. jún. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia!Ez nagyon izgi :)))) hamarosan megszületik a kisbabád!!!!Én is így kezdtem vasárnap éjjel 23 óra körül elkezdődtek a fájások először csak gyengécskén aztán reggel 6 órára rendre erősödtek.Délelőtt 9:55 -re megszületett a kislányom:))))))Szép szülést kívánok!
2008. jún. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!