Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vajúdás közben 2 fájdalom...

Vajúdás közben 2 fájdalom között van egy kis idő, ameddig egyáltalán nem fáj? Vagy nincs?

Figyelt kérdés
Mert a menstruációs görcsöknél nekem sosem volt szünet,folyamatosan fájt.A vajúdásnál legalább van egy kis megkönnyebbülési lehetőség a fájdalmak között?
2009. okt. 8. 16:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van szünet.
2009. okt. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem szünet nélkül jöttek a fájások, egyfolytában, de nekem inkább a derekam fájt végig vajúdás alatt. Ez a 2. terhességem, hamarosan szülök, és szeretném ha most lennének szünetek, mert így biztos nem annyira szörnyű.

39+3 hetes km

2009. okt. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, bár a kitolás végénél már összeérnek a fájások, és egy fájás kb. 10x erősebb, mint egy mensi görcs, de ez így rosszabbul hangzik, mint élesben, ne aggódj, bírni fogod! :o)
2009. okt. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem a 3 percesektől kezdve nem volt szünet, csak enyhébb volt a fájdalom a "szünetben". Na ezt jól megaszondtam:))
2009. okt. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem kezdettől rendszertelenül jöttek 3-10 percenként. Aztán pedig folyamtossá vált. Ha nem kapok EDA-at szerintem belepusztultam volna, pont azért mert semmi erőgyűjtési idő nem volt.
2009. okt. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A 18.03-as jól mondja.Amikor elkezdődtek a fájásaim egyből 3 percesek voltak.(indított szülés volt)És kérdezte a doki hogy hány percenként jönnek.Mondtam hogy ezt nem lehet mérni mert folyamatosan fáj.Akkor mondta,hogy a fájás közbeni fájást kell mérni.És amikor jobban fájt akkor kellett nézni az időt.Pont 3 percenként jött és pont egy percig tartott.De szerintem egyénileg változó ez is.Szép szülést kívánok:)
2009. okt. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
61%

A legvégén már csak épp annyi hogy levegőtvegyél... :)

Jóval erőseb lesz mint a menses, én majd elálultam, két fájás között épphogy észhez tértem jött a következő... Ne izgulj azért túl lehet élni...

2009. okt. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt szünet a fájások között. Mindig számoltam, hogy hány mp volt a fájás és mennyi a szünet, így sosem ért váratlanul, hogy jaj, már megint itt van. Amikor már gyakrabban kezdtem 1-től, tudtam, hogy hamarosan kibújik. Sokat segített a számolás, mert így kontrolláltam magam, mintha én irányítanék.
2009. okt. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!