Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Férjem beszeretne jönni mikor...

Férjem beszeretne jönni mikor megszülöm a babám. De én nem szeretném, olyan megalázónak tartom az egészet. Rosszul fogom fel szerintetek?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok.Nem tudom hogy azért gondolom megalázónak az egészet,mert még nagyon az elején vagyok vagy nem vagyok elég érett még hozzá? A kapcsolatunk elején a férjemnek voltak nagyon bunkó beszólásai a szülésről és teljesen elvette az apás szüléstől a kedvem ,mert én még mindig emlékszem a szavaira,de ő meg beszeretne jönni..szerintetek?
2013. jún. 21. 10:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%

Jó ha van ott valaki, aki ad inni, enni, segít felállni, meg mosakodni....


Ott akkor nem fogod megalázónak tartani, s csak jó ha látja mit élsz át, akkor fog csak igazán felnézni rád!

2013. jún. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az esetben nincs olyan hogy rosszul fogod fel a dolgokat. Én sem akartam hogy bejöjjön, szerencsére ő sem. Ha csak a korábbi beszólásai miatt zavar, akkor beszéljetek róla, lehet változik a te véleményed is.
2013. jún. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem egy nő hadd döntse el, hogy kit akar maga mellett tudni... Nekem apás szülésem volt mert így szerettük volna! A párod megkaphatja a babát a születése után akár azonnal, nem muszáj végignéznie...
2013. jún. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
54%

> szerintetek?

Szerintem ezt nektek kellene megbeszélnetek.

2013. jún. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
65%
Én sem akarom, hogy bent legyen! Én 22 vagyok, de nem hiszem, hogy ezen múlik. Mondjuk, ha ő nagyon szeretné, akkor érdemes átbeszélni.
2013. jún. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
A te döntésed lesz úgyis. Mi megbeszéltük hogy a férjem végig fejnél lesz, ott is voltsemmi olyat nem látott amit én nem szerettem volna. Végig segített, masszírozta a hátamat, ő tartotta az oxigénescsövet, és mivel elég hangos voltam, mondta hogy nagyon örül hogy bent volt, mert kint megőrült volna, azt hitte volna hogy nyúznak... Ja és mihelyt kibújt a baba, rögtön fényképezte!
2013. jún. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi együtt leszünk, de ő más személyiség, mint a te párod. Sosem mondana bunkó dolgokat a szülésről, és nem érzem megalázónak, bármit is csinálok előtte. Vannak párok, akik még pisilni sem tudnak egymás előtt, nem értem, de elfogadom, hogy van ilyen. A legfontosabb ott és akkor az lesz, hogy tudj lazítani. Ha ezt mellette nem tudod megtenni, akkor valóban nincs keresnivalója ott. Én azonban azt javasolnám, hogy beszéld meg ezeket a beszólásokat vele, talán felnőtt közben érzelmileg és agyilag is, és meglepődnél. Nagyon más, amikor az ember a sját gyerekét várja. Adj neki egy esélyt és beszélgessetek el róla! N29 19 hkm
2013. jún. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó dolog ha van ott valaki melletted aki bíztat és átsegít a nehéz órákban. Nekem nagyon jó volt hogy mellettem volt a párom az elejétől egészen a kislányom megszületéséig.

Beszéljétek át.


11 napos kislány anyukája :)

2013. jún. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Én első körben bizony elmondanám neki a bunkó beszólásokat hogy te arra még mindig emlékszel és mégis hogy értette illetve ha úgy gondolja (nem tudom mit mondhatott, csak sejtem) akkor miért is akar bent lenni?

Jobb az ilyeneket felszínre hozni szerintem mint szőnyeg alá seperni.

A másik oldal hogy ha TE rosszul érzed magad a gondolattól is hogy ott legyen, akkor nem kényszeríthet rá szóval ez közös döntés kell legyen, ez nem egy olyan élethelyzet amikor majd szádat összeszorítva mosolyogsz és elviseled a számodra kellemetlen szitut.

Mindenki jobban jár ha önmagad tudsz lenni és nem érzed még emiatt is kellemetlenül magad meg feszélyezve.

Nekem ott volt a férjem mindhárom szülésemnél de ő sose mondott semmi negatívat és azóta is élete legnagyobb élményeinek meséli.De barátnőm mindkét gyerekét úgy szülte hogy nem volt ott a férje mert nem akarták és nem ettől lesz jó vagy rossz apa vki.

2013. jún. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt a férfira kell bízni, ha ő bent akar lenni akkor legyen hisz az ő gyereke is. Semmi megaláz nincs benne.
2013. jún. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!