Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nem érzitek megalázónak a...

Nem érzitek megalázónak a szülési pózokat?

Figyelt kérdés

A lábad teljesen szétrakva van, én úgy nem szülnék, nem vagyok kirakati baba, hogy mindenki bámuljon treljesen csupaszon. Egyáltalán mi lehet rajtad? A vízben szülés az oké, nagyon oké, de ott is teljesen szét van rakva a lábad!

Minek, nekem az a póz ellenszenves:S Nem azt mondom, hogy összezárt lábbal, de annyira minek széttenni?

Másik meg hogy miért kell előre eldönteni, inkább, mikor a helyzet adja, akkor miért nem lehet választani, milyen póz legyen?:S ennél a középkori módszer is jobb volt, hogy gyertyával, szobában, bábaasszonnyal.


2012. jan. 25. 09:44
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/106 anonim ***** válasza:
96%

Hááát, elképzeltem magam, hogy nem széttárt lábakkal próbálok szülni.. Tudod, igen nehezen menne. Akár fekszel, akár guggolsz, négykézláb állsz, bizony akkor is szét kell tárnod a lábaidat. Szerintem ösztönösen is ezt tennéd. Persze, tényleg nem a legjobb az, hogy háton fekve szülünk, mert ez nem segít a babának, jobb lenne guggolni, ülni.. De ez még nem minden kórházban lehetőség. Az alternatív szóülést pártoló kórházakban erre is van lehetőség.

Különben vaklamiféle felsőruha lehet rajtad/hálóing, kórházi vagy saját, pizsama.../ Nem kell ruha nélkül lenned, de akár lehetsz úgy is, nem fog senkit se érdekelni. Az orvosok, szülésznők nem a testedre lesznek kíváncsiak, számukra a tested olyan, mint neked egy kődarab...

2012. jan. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/106 anonim ***** válasza:
91%

Remélem ez egy kamukérdés...


Próbálj meg összezárt lábbal szülni :-)

Amúgy szerintem a szülőszobán az jut utoljára az ember eszébe, hogy bármi megalázó... látszik, hogy nem szültél még.

2012. jan. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/106 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem szoríts össze a lábaidat, és büfizd föl.
2012. jan. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/106 anonim ***** válasza:
95%
hidd el,ha már a szülésnél fogsz tartani,akkor ez már nem fog egyáltalán érdekelni..! én nagyon szégyenlős vagyok,de amikor ott feküdtem már semmi nem érdekelt,csak az,hogy a karomba tarthassam
2012. jan. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/106 A kérdező kommentje:
Nem az hogy összeszorítnai:d de ezt írtam, csak az már túlzás, és nem kényelmes amennyire szét van tárva. Csoda, hogy a comb nem kap izomgörcsöt.
2012. jan. 25. 09:57
 6/106 anonim ***** válasza:
84%
Térjünk erre vissza ha már szültél egyet jó? A hülyeségnek nincs határa.
2012. jan. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/106 anonim ***** válasza:
94%

Hát izomgörcsöt azt nekem is kapott a combom.


4 gyerkőc anyukája

2012. jan. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/106 anonim ***** válasza:
95%

Harmadszor fogok szülni, de még az első szülésem elött sem fordult meg ez a a fejemben, pedig én is szégyenlős vagyok nagyon.

Szüléskor minden szégyenlősséged le fogod vetkőzni, nem az számít...

Gondolkodj inkább értelmesebb dolgokon!

2012. jan. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/106 anonim ***** válasza:
92%

Én nem a pózt éreztem megalázónak, hanem inkább a kiszolgáltatott helyzet zavart, de nem a nyitott combok miatt. Ha ez kell ahhoz, hogy minden rendbe menjen, akkor ez. Így tud kibújni.


Engem az zavart, hogy közben ki-be mászkált minden dolgozó a szobán átjártak kávézgattak, ilyenek, amikor nem láttam a fájdalomtól, egy kedves valaki odajött és megkérdezte nbagy vigyorgó arccal "na mi újsááááág?? hogy érzed magad? fáj??"


Szóval ezek zavartak. Ja!!! Apás szülés volt, tehát elvileg egy külön teremben lettünk volna, ahol nem zavarnak....

2012. jan. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/106 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem meg az a kínos, ha ülve szülsz és fekszik a földön alattad az orvos és a szülésznő...
2012. jan. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!