Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Férjem beszeretne jönni mikor...

Férjem beszeretne jönni mikor megszülöm a babám. De én nem szeretném, olyan megalázónak tartom az egészet. Rosszul fogom fel szerintetek?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok.Nem tudom hogy azért gondolom megalázónak az egészet,mert még nagyon az elején vagyok vagy nem vagyok elég érett még hozzá? A kapcsolatunk elején a férjemnek voltak nagyon bunkó beszólásai a szülésről és teljesen elvette az apás szüléstől a kedvem ,mert én még mindig emlékszem a szavaira,de ő meg beszeretne jönni..szerintetek?
2013. jún. 21. 10:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nekem bent volt 1-nél, most is szeretne, viszont pont most láttam 1-2 szülést és nagyon elbizonytalanodtam hogy tényleg jó e ha ilyen helyzetben lát...

Plusz ha még mondott is ezt azt valószínü most csak nem mondja de legbelül az van benne. Csak akkor segít a jelenléte ha Neked jó és nem feszélyez a szitu.

2013. jún. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! Nagyon sokat segített mindenki hozzászólása..:D
2013. jún. 21. 20:19
 13/15 anonim válasza:
Én is igy voltam vele, aztán mikor eljött az idő mégis ott volt és nagyon jó volt hogy ott volt velem, aztán mindenkinek büszkén mesélte hogy ő vágta el a köldökzsinórt a legjobb az volt mikor megszületett a kislányunk becsomagolták és a párom kezébe adták, ő pedig sirva fakadt az örömtől :)
2013. jún. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én is sokat gondolkodtam de végül bejött semmi sem segített annyit mint a jelenléte az hogy szoríthattam a kezét hogy biztatott ráadásul alig néztek rám. Nekem előtte úgy beszélt róla mint kb. egy kis semmiségről de utána nagyon felnézet rám és értékelte. Szóval szerintem az egész kapcsolatot pozitívan befolyásolja.

4 hós kislány anyukája.

2013. jún. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Sosem wc-ztünk, hánytunk stb. egymás előtt. Van akinek ez furcsa, van akinek természetes. Mindenesetre éppen ezért bennem is voltak bőven kétségek szülés előtt, hogy jól tesszük-e, hogy bejön a férjem?! Nagyon nem akartam egyedül lenni szülésnél, így minden kétségemet félretéve meggyőztem, hogy ott a helye. Ő jött is volna, meg nem is, végül abban maradtunk, hogy az elejére bejön, szigorúan a fejem mellett lesz és ha durvul a helyzet, bármikor kimehet.

Nos, mondanom sem kell, hogy hat lóval nem lehetett volna kirángatni a szülőszobából a szülés közben, sőt a végét is az "érkezési" oldalról nézte! Utólag (a szülésznőm és a nővér közti beszélgetésből) tudtam meg, hogy bepisiltem kitolás közben és még ki tudja mit látott a férjem... Mégis azt kell mondjam, hogy nem is hozhattunk volna jobb döntést annál, mint hogy együtt csináljuk végig. Borzasztó erős kapocs lett ez köztünk és a nemi életünket sem befolyásolta negatívan, sőt! Nem tudok neki elég hálás lenni azért, hogy ott volt velem, nem csinált az égegyadta világon semmit, csak ott volt. Voltak olyan pillanatok, amikor már nem láttam és nem hallottam a fájdalomtól, de valahol mélyen éreztem, hogy ott van velem. Még mindig kiráz a hideg, ha ezekre az érzésekre visszagondolok, pedig lassan 2 éve volt. :) Olyan elmondhatatlan élmény, kár hogy nem szülhet az ember vagy 100 gyereket! Én egyébként 25 éves voltam ekkor.

2013. jún. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!