Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után egyágyas szobában?

Szülés után egyágyas szobában?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok érdekelnének, hogy kinek jött be és kinek nem és miért. (Második gyerkőc lesz.)
2013. júl. 1. 13:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
76%

Szia!


Lehet, ha nem sajnálnám rá a pénz én is szívesen mennék legközelebb egyágyasba, de csak azért mert többen is írjátok hogy sok időt bennt lehetett a férjetek.

Amúgy én nagyon jól éreztem magam 4 ágyas szobában. Nagyon aranyos szobatársaim voltak, sokat segítettek, volt aki már a másodikat szülte és volt tapasztalata. Figyeltünk egymás babáira ha elmentünk fürdeni stb... Vígasztaltak ha baj volt, nyugtattak. Én megőrültem volna ha egyedül lettem volna. Jó volt így.

2013. júl. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
66%

mi 4-en voltunk egy szobába vagyis 4 ágyas volt de 3-an voltunk...

Nem bántam meg. 2 csajjal akivel összeismerkedtem mai napig tartjuk a kapcsolatot az egyikükkel annyira jóban vagyunk h minden nap beszélünk és sokszor találkozunk. :) Ilyen szempontból nagyon örültem. Éjszaka mondjuk mikor aludtam volna és a horkolástól vagy éppen az ő gyereke sírt egész éjjel az már nem volt a legjobb :)

De nem fizetnék érte h külön legyen. Hála az égnek könnyen tudok alkalmazkodni. :)

2013. júl. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
88%
Aki lepontozott kívánok neki olyan szobatársat szülés után mint amilyen nekem volt.....
2013. júl. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!