Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van itt olyan császáros...

Van itt olyan császáros anyuka akinek nem kellett magát injekcióznia otthon? Miért nem?

Figyelt kérdés

2013. júl. 6. 13:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nekem sem kellett, a kórházban kaptam, de otthonra nem.
2013. júl. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem első császárnál 6 évvel ezelőtt nem kellett,a kórházban sem kaptam.A második császár alkalmával,2012-ben már a kórházban kaptam este 1-et,5 napig,majd amikor hazajöttünk,még 10 napig kellett fraxiparine-val szúrni itthon magam.Magas vérnyomásom van,illetve 78 kiló voltam szülés után,a trombózisveszély elkerülése miatt kaptam a Fraxiparine-t.A Klinikán,ahol szültem egyébként minden második császáros kismama kapott,protokoll szerint.
2013. júl. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Én sem kaptam,legalábbis itthon nem kellett szúrnom magam!:) Én is úgy tudom hogy a trombózis miatt kell(aki hajlamos rá).

Nekem megnézték van e visszerem,szerencsére nincs pedig nem vagyok egy nádszál(89kg lettem terhes).

Olyan fura nekem hogy akikkel beszéltem eddig császáros anyukák,és a kórházban is a 80%-uk kapott szurit,még a véknyak is!

2013. júl. 6. 15:12
 14/16 anonim ***** válasza:
A mi kórházunkban kell,minden császáros anyukának, de más műtétek után is!
2013. júl. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Az első pár napban kaptam napi 2 oxitocin injekciót,hogy a méhem húzódjon vissza,ezenkívül kaptam vénásan napi 1x ferrlecitet,mert a vasam nagyon alacsony volt.Ezek mellett vasat szedtem napi 2x hónapokig.
2013. júl. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
A korhazban oxit kaptam infuzioba, es 3 trombozis elleni injekciot. Itthon mar nem kellett semmi...
2013. szept. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!