Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Elméleti kérdés. Mi történik,...

Elméleti kérdés. Mi történik, ha megszületik otthon a baba, mert nem érek be a kórházba?

Figyelt kérdés
Eszembe sincs "otthonszülni", de van rá esély, hogy gyorsan jöjjön, és a tesókat sem hagyhatom magukra, míg ideér vki. Ideköltöztetni nem tudnék senkit az utsó hetekre, mi ilyenkor a jó megoldás? A normális szomszédok dolgoznak ugye, a nem normális meg ugye szóba se jön...Mit érdemes tenni?
2013. júl. 16. 08:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
JA igen. A mentők igazolják a szülés tényét, bevisznek benneteket a kórházba, megtörténik a kivizsgálás, és hazamehettek, ha akarsz, ha nem akkor meg bennmaradhattok (ha nincs komplikáció). Az anyakönyvezés ezesetben kicsit bonyolultabb.
2013. júl. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
7es vagyok:) Eszembe jutott egy kis humoros sztori,. 1,5 hónapig vese gyulladás miatt kh-ban voltam. 32.héttől.Minden nap volt nst. Egyik nap a 37.héten nem volt fent nem találták a babócát,ezért ennem kellett vmi édeset és mondták majd 1-2 óra mulva menjek vissza de a szülőszobára akkor hogy fekve csináljanak nst-t. Visszamentem,épp a szülésznő tanoncokkal beszélgettünk,mert nem szült senki. Vajudó is üres volt,én voltam csak. (Itt nem jöhet be egyébként senki a vajudóba csak a szülő nő.) Erre hirtelen egyszer csak látjuk hogy a doki rohan,több szülésznő rohan. Nyitják az ajtót hoznak valakit fekve a kocsin. Kiderült a mentő hozta be h hamarosan szül. Én kb 15-20perc mulva végeztem. Megkérdeztem a tanoncokat másnap h mikor szült.S mondták h vagy 3 óra mulva se volt a baba. Szegény doki meg mindenki sos szülés felállás de a baba bezzeg neki nem sietett.
2013. júl. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!