Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Összevissza görcsöl a hasam....

Összevissza görcsöl a hasam. Hol 5-10-15-20 percenként, összevissza. Nem annyira őrületes fájdalom mint amit mondanak. Ez már az lenne?

Figyelt kérdés
Öt percenként pisilnem kell, legalább is ugy érzem, meg sürübben van székelési ingerem.
2008. jún. 30. 13:21
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Reméljük már a szülésed kezdete.Viszont sajnos el is múlhatnak.Én csütörtökön kétszer kezdtem el indulni a kórházba.Hasmenés,egyfolytában pisilni járás,eleinte 20,majd,12, 7 ,aztán 5 perces keményedések voltak már egy órája.Megfürödtem,hogy indulunk,közben elmúlt.Egy óra múlva kezdődött előről.12 percesek,majd 7,aztán 4 percenként keményedtem.(Szintén egy órán át tartottak már a 4 percesek)A párom elment zuhanyozni,hogy indulunk szülni,én meg lefeküdtem addig pihenni.Elmúlt!Egy óra múlva kezdődött minden újra.Egésznap ezt játszottuk és még mindig egyben vagyok sajnos.Így csak ajánlani tudom,hogy pihenj le mielött indulnátok,mert lehet neked is elmúlik.Persze reméljük nem fog elmúlani.41 hetes kismami
2008. jún. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!