Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi lehet ez a fájdalom? Jósló...

Mi lehet ez a fájdalom? Jósló vagy valami más?

Figyelt kérdés
Az utóbbi pár napban nagyon elkezdett fájni a lábam, mert elkezdtem elég rendesen vizesedni. 2 napja a combomnál hirtelen fellépő és gyorsan múló nagyon erős fájdalmat érzek, legtöbbszőr esténként jön rám álló helyzetben, de ha leülök elmúlik. Melette szinte már minden este vannak fájásaim ha lefekszem aludni olyan 4-5 mensi szerű fájás, de mindíg elalszom... Viszont haskeményedést én még nem tapasztaltam sosem.. A ctg n már mértek 50-60 as fájásokat, de én abból nem éreztem semmit, gondolom az inkább a baba mozgása miatt volt. Közeledik a szülés vagy csak a vizesedés miatt érzem magam kellemetlenül? 38 hetes kismama
2009. nov. 2. 11:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, lehet közeleg. :)

Bár kitudja én is gondoltam azt vagy egy hónapig, h na most szülök, aztán mégsem.

Mindenkinél egyéni.

Nekem is fált ott a combom tövénél pl, de vagy 2 hónapig.

2009. nov. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem is volt esténként hasonló fájdalom, az utolsó egy hétben leginkább, de mellette a szeméremcsontom mögött éreztem fájdalmat, mintha a kis buksija már ott lent lett volna... félelmetes volt.Aztán egyik éjszaka távozott a nyákdugó, (fehér zselé szerű anyag vécézés közben)és két napra rá jöttek az igazi fájások reggel. Mensi x 3, és mikor vége olyan mintha nem is lett volna.De ez egyre gyakrabban, és erősebben, na ekkor már nyugalomban szóltam apának, hogy indulhatuuuuunk!!!:)
2009. nov. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!