Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Apukát "illik" értesíteni a...

Apukát "illik" értesíteni a fia megszületésérol, ha nem beszéltünk mióta megtudta hogy lesz?

Figyelt kérdés
Nem akarok gyerektartást vagy hasonlót, csak közeleg a szülés. Amúgy az én véleményem az hogy nem.

2013. okt. 13. 21:09
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim ***** válasza:
52%

Ne légy önző, tedd félre a sértett büszkeséged.

Lehet, hogy te nem szeretnél találkozni a volt pároddal, viszont a gyerek érdeke azt kívánja, hogy ismerje meg az édesapját is.


Ha most ezt akadályozod, a fiad a későbbiekben joggal érezhet haragot, megvetést irántad amiért elszakítottad az apjától.

2013. okt. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 anonim ***** válasza:
66%
Én írnék neki egy sms-t. Nehogy egyszer majd a fejedhez vágja hogy azt sem mondtad el neki, hogy megszületett.
2013. okt. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 anonim ***** válasza:
70%

Én nem értesíteném.


Egyébként meg én nem értek egyet azzal, hogy a gyerek érdeke, hogy ismerje az apját, meg hogy legyen vele kapcsolata. Én jól elvoltam apám nélkül is, pedig ő 5 éves korom után tűnt el, szóval én még emlékeztem is rá. Sosem hiányzott. Jóval később lett egy nevelőapám, akit tiszteltem, és szerettem.

Anyám pedig számomra a legcsodálatosabb nő, amiért felnevelt egyedül, és bármit megtenne értem a mai napig.


Az ilyen férfi, akit nem érdekel a gyereke, azt később se fogja, akármilyen aranyos kis újszülött lesz, hiába hasonlít az apjára, az ilyen típusú emberekből hiányzik valami. Nem fog megváltozni, még ha lesz is néha egy-egy fellángolás, és érdeklődik majd utána, egy kis idő múlva elmúlik a lelkesedés, és megint le fogja sz@rni az egészet.

Én már felnőttem, és 27 évesen újra kapcsolatba kerültem az apámmal, de most sem szoros a kötelék, nem igazán érdekli mi van velem, néha eszébe jutok, de ennyi.

2013. okt. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/57 anonim ***** válasza:
36%

13-as, attól, hogy a te apád ilyen volt, még nem szabad általánosítani, mert ez nagyon nem így van.

A legtöbb férfiben feléled az apai ösztön ha gyereke születik, pláne ha fia.

2013. okt. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 anonim ***** válasza:
78%
Ha tényleg feléled benne az apai ösztön, akkor majd jelentkezni fog magától, felnőtt önálló ember, nem az anyának kell utána koslatni, hogy látogassa a gyereket.
2013. okt. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 anonim ***** válasza:
71%
Egyértelműen szólni kell méghozzá ahogy írták is a lemondó nyilatkozat miatt , akkor többé nincs kötelezettséged felé csak ha Te is akarod.Ennyi.
2013. okt. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 anonim ***** válasza:
72%
En szolnek neki de csakis.kizarolagosan a lemondo nyilatkozat miatt,es ezt hoza is tennem rogkton nek, es azt is hogy felejtse el egy eletre!! Nem am ahogy az elottem szolok mondjak hogy joga van meg stb... hagyuk mar ezt a nyalas hulye szoveget,semmi joga nincs hoza
2013. okt. 14. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 anonim ***** válasza:
52%
Foleg hogy egesz terhesege alatT nem is beszeltek...
2013. okt. 14. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 anonim ***** válasza:
69%

Egyet ertek azokkal akik a lemondo nyilatkozatos "kapcsolatfelvetelt" ajanljak. Valoszinu en is ezt tennem. Semmi erzelgosseg, rideg tenyek. SOHA ne koslass utana! Hogy is van? Gyereket nemzeni barki tud, de hogy Apa legyen ahoz Ferfi kell. Engem sem erdekelne, ha mar latja felebred benne az apai oszton duma. Ha teged ennyire semmibe vett veled egyutt a Kisembert is, nem erdemel jo szot.

Annak sincs ertelme, hogy rajojjon 2 hetre, hogy van egy gyereke...aztan levakarja a Kisbabat mint egy piszokdarabot a vallarol.

Szoval fel a fejjel, lemondonyilatkozat es kapja be!

2013. okt. 14. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 A kérdező kommentje:

Lemondó tudtommal nincs.

Sértettség bennem nincs, csak a két hetes felléngolástól féltem magam.

Abban sem hiszek, hogy meglátja és ettől bármi megváltozik...nem 20 éves, sejthette hogy élőbb utóbb a világra jön

Meg nevetségesnek érzem hogy pl. Küldok egysmst:)

Ha ő jelentkezett volna, nem zártam volna ki a történetbol...

Csak egy két barátnő unszol, hogy szólnom kellene, bennem fel sem merült

2013. okt. 14. 07:08
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!