Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Apukát "illik" értesíteni a...

Apukát "illik" értesíteni a fia megszületésérol, ha nem beszéltünk mióta megtudta hogy lesz?

Figyelt kérdés
Nem akarok gyerektartást vagy hasonlót, csak közeleg a szülés. Amúgy az én véleményem az hogy nem.

2013. okt. 13. 21:09
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:
En kuldenek egy megerkeztem lapot fenykeppel de nem csak neki hanem a szuleinek is.
2013. okt. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 anonim ***** válasza:

#40

én alapvetően mindenből úgy szállok ki az életben, hogy elmondhatom én minden tőlem telhetőt megtettem, szóval mosom kezeim, lelkiismeretem tiszta.

szóval az "összekeveredést" én elősegíteném, mindent megtennék érte, hogy az, hogy totál ne ismerje az apját, az ne rajtam múljon a legkisebb százalékban sem.

2013. okt. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 A kérdező kommentje:

kihordom, megszülöm, gondoskodom róla...

szerintem az ő kapcsolatukért nem nekem kellene lépéseket tennem...

ugrál jobbra balra a hasam amikor mocorog..nem mondom, hogy nem jut eszembe, hogy ezt Neki is látnia kellene, mégsem gondolom, hogy lépnem kellene....nem kamasz, "felnőtt" férfi

2013. okt. 17. 18:20
 44/57 anonim ***** válasza:
100%

de megint a te szemszögedből nézed csak.

te úgy látom erős, önálló nő vagy, tehát Neked nincs szükséged rá, Te nem érzed, hogy pocakod mutatni kellene.


nem a gyerek fejével gondolkodsz. mindenkinek joga van apához.

2013. okt. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 A kérdező kommentje:

de hisz ő nem jelentkezik

persze az ember megszokja

ez még a könnyebben elfogadható helyzet, de ha pl jelzem a születést és arra nem jelentkezik...huhh...felborult hormonokkal:)

2013. okt. 18. 21:22
 46/57 anonim ***** válasza:

Miből tart egy sms-t küldeni neki?

Ha ennyire leírtad magadban, akkor úgysem fog kiborítani, ha azután sem keres fel.

Mellesleg, az is lehet, hogy fél felvenni veled a kapcsolatot, nem tudja miként reagálnál.

2013. okt. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 anonim ***** válasza:
100%
tényleg az is lehet, hogy kérdezőben még a sérelmek, vagy düh van, szóval elfogultan gondolkodik
2013. okt. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 A kérdező kommentje:

a fél jelentkezni részt Te sem írhatod komolyan:))

ez az igazi "sehogysejószitu"

2013. okt. 18. 21:39
 49/57 A kérdező kommentje:

de düh, se sérelem

imádom, hogy lesz ez a kiskrapek

2013. okt. 18. 21:44
 50/57 anonim ***** válasza:

Eszembe jutott rolad egy jo baratnom akinek azert kellett talakoznia a gyereke apjaval, hogy olyan fantasztikus kisfia legyen, amilyen lett. Lehet neked is ez van megirva. Hiaba a kerdes, ugyis azt teszed amit jonak latsz.

Kivanom, akarhogy is lesz, boldog legyel es a Kiskarapek is az legyen! Mindig.

2013. okt. 19. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!