Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Apukát "illik" értesíteni a...

Apukát "illik" értesíteni a fia megszületésérol, ha nem beszéltünk mióta megtudta hogy lesz?

Figyelt kérdés
Nem akarok gyerektartást vagy hasonlót, csak közeleg a szülés. Amúgy az én véleményem az hogy nem.

2013. okt. 13. 21:09
1 2 3 4 5 6
 51/57 A kérdező kommentje:
Köszönjük:)
2013. okt. 19. 08:02
 52/57 A kérdező kommentje:

Nem tudom valaki visszaolvassa e.

November 4-én világra jött a Kispasi és tökéletes:)

Nem jeleztem az "apának". Még terhesség végén egyszer bátorra itta magát és volt néhány e-mail váltás de ennyi.

2013. dec. 29. 18:33
 53/57 anonim ***** válasza:
64%
Szia, én akkor is azt írtam, hogy ne tájékoztasd "apukát", és a soraidból úgy gondolom, hogy nem is tévedtem. Gondolom mennyire érdekelheti a kisfia, ha csak pár e-mail-re futotta. Nagyon gratulálok a babádhoz, leld benne nagyon sok örömöd, és meglátod eljön a te lovagod is. :-D
2013. dec. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem illik!

DE ÉN TUTI NEM SZÓLNÉK NEKI!

Nem érdekelne,hogy illik,vagy nem illik! Ha érdekelné kicsit is,akkor már rég megkeresett volna! Volt rá pár hónapja,hogy elgondolkozzon,hogy kell-e neki ...

2014. jan. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 A kérdező kommentje:
Úgy tűnik elgondolkozott:)
2014. jan. 7. 18:31
 56/57 anonim ***** válasza:
Mi van Veletek azóta?
2014. jan. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 A kérdező kommentje:
A baba fantasztikus. Hétfőn volt 8 hetes, már elég jól tartja a fejét. Két napja átalussza az éjszakát, nappal szinte alig alszik. Teljesen elcsavarta a fejem:)
2014. jan. 7. 18:52
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!