Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Maternity/Róbert Klinika vagy...

Maternity/Róbert Klinika vagy Telki-s orvost javasoltok? Melyik milyen hely? Természetes szülést hol pártolják?

Figyelt kérdés
Természetesen,tudom,hogy a Telki bezárt,de Budapesten mint rendelőintézet tovább működnek,végeznek terhesgondozást is,a szülés pedig a Maternity-ben zajlana.
2013. okt. 17. 17:42
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Jártam egyszer a Telkiben Dr Fenyőházi Jenőnél. A Telkis "kiszolgálás" tényleg csillagos ötös, a doktor úr is aranyos, segítőkész volt, az asszisztense meg egy angyal! Mikor legközelebb mentem hozzájuk, sürgős volt, így Dr Binó Brúnóhoz kaptam időpontot. A kórház tényleg fantasztikus, mindenről.gondoskodnak, hogy neked a legjobb legyen, semmi csúszás, semmi várakozás, de az orvossal nem voltam megelégedve. Most a Maternitybe járok terhesgondozásra Dr Vida Gáborhoz. Nagyon kedves, közvetlen, törődik az emberrel, annak ellenére, hogy nagyon elfoglalt. Volt hogy hívtam valami gondommal és épp a műtőből jött ki, de felvette a telefont és kèszségesen válaszolt. Úgy tervezem, hogy nála szülök majd a Maternityben. A Telki sajnos már nem opció, a Róbert meg tőlem elég messze van. A Maternitynek egy nagy előnye azért van/volt a Telkivel szemben: komplikáció esetén ott a Jánoskórház csescemőintenzívje és nincs úgy elszigetelve. Azért én is sajnálom, hogy bezárt. A Maternity szemléletére meg kíváncsi vagyok annak ellenére, hogy oda járok, kezdem megismerni a személyzetet és bízom bennük!
2014. márc. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!