Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » SOTE 2-ön szült valaki mostaná...

SOTE 2-ön szült valaki mostanában? Érdekelnének a Tömő u-i tapasztalatok. Köszi.

Figyelt kérdés
2013. nov. 3. 20:23
 1/9 Julie S ***** válasza:
2013. nov. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi, elsősorban a mosdó és wc elhelyezése, mennyisége érdekelt... ahányszor vizsgálatra megyek be, mindig látom, hogy alig 1-2 wc üzemel, ha használható. Sajnos azt hallottam, legkorábban tavasz végén költöznek vissza. remélem megcáfol valaki. A II. Nőin szültem pár éve, ott volt saját fürdőszoba szobánként és a szülőszoba is szuper volt.
2013. nov. 4. 13:37
 3/9 Julie S ***** válasza:

Nem tudom, eljutottál-e a linkeken eddig a válaszomig:

"Fürdőszoba szintén csak emeletenként van. Az ötödiken csak egy volt (2 wc + 2 zuhanyzó). Lett volna még wc, de az épp rossz volt, de gondolom ez csak ideiglenes állapot. A többi emeleten elvileg jobb a helyzet... én úgy hallottam. A szobánkban azért volt egy mosdó + tükör."


Gondolom, nagy lehet a különbség (negatív irányban) az eredeti helyhez képest. :/ Nekem sajnos (vagy szerencsére) nincs viszonyítási alapom.

2013. nov. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Csak jövő nyáron lesz költözés vissza,sajna mosdó és wc.tényleg csak a folyosón,viszont 2-3ágyasak a szobák.Nekem is csak ez a folyosós dolog nem tetszik annyira,én erre a hétre vagyok kiírva.Barátnőm 2hete szült,azt mondta egyszer sem kellett várnia és nem nyitott rá senkire..
2013. nov. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én ma jöttem ki...5. Emeleten csak 2 zuhanyozó, 2wc, viszont mindig tiszta és kevés szoba van, sosem kellett várni
2013. nov. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Kolindak válasza:
A Tömő utca egy tragédia. Tegnap jártam szülőszoba látogatáson: embertelen körülmények vannak. Közös vajúdó: ketten vagy hárman + mindenki segítője egy teremben, ott nyögnek a kismamák, a kísérő férfiak meg ott ücsörögnek az ágyak szélén és hallgatják egymást.. nyitva vannak az ajtók, mindenki mindent lát. A szülőszoba valami tré, bele van dobva egy ágy, szedett vedett bútorok, kis sámli, amin gézlapok vannak, szétrohadt asztalon egy ikea-s felfújható matrac, állítólag azon látják el az újszülötteket. Nincs egy normális lámpa, a kísérő a fejednél állhat (ha 2 órát töltesz ott, akkor annyit). A sarokban van egy csap, ez az egyetlen, ami hasonlít egy kórházi szobára, nincs inkubátor, polc, a falon semmi. Egy Anyuka infúzióval a kezében, a másik kezében a bőröndjét húzva jött át a vajúdóból (Apuka kezében az összes többi cucc, kabát, stb.), mert nincs hely lepakolni előtte. Egy tragédia volt ezt látni. A szülőágy teliben az ajtóval szemben, függöny sehol, tehát aki bejön/benéz a torkodig belát, ennyit az emberi méltóságról. Én a szülőszoba látogatás után zokogva mentem haza, hogy itt biztosan nem szülök, mert egy akolban emberibb körülmények vannak. Az már csak hab a tortán, hogy beöntést nem adnak, de otthon azt csinálsz, amit akarsz. Tehát ha nem akarod telesz...ni a szülőágyat a kitolási szakasznál, akkor vásároljál be a gyógyszertárban és két fájás között adjál magadnak beöntést vagy kérd meg a férjed. Borotválkozás ugyanez: oldd meg otthon. Kérdezem, akkor ők mit csinálnak előkészítés címszó alatt? Messzire kerülje el a Tömő utcát, aki csak tudja.
2013. dec. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Kolindak válasza:
Még annyi, hogy a látottak hatására én a terhességem 35. hetében váltok orvost és kórházat.. gondolhatjátok.
2013. dec. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Julie S ***** válasza:

Hát, amikor én szültem, akkor volt függöny a szülőszoba ajtaján. A vajúdó ajtaját is becsukták, ha vizsgálni jöttek. Meg mi is becsukhattuk volna, ha akartuk volna. A szülőágy egyáltalán nem volt szedett-vedett, hanem egy állítható modern darab volt. És volt még azon kívül egy fotel, meg egy szék is az apukának, azok is normális, kényelmesnek tűnő darabok.

Persze, a hely hagy kívánnivalót maga után, de szerintem egyáltalán nem tragédia.

2013. dec. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi.Én 4 éve a II: Nőin szültem, ott szuper volt a szülőszoba, bár a vajúdó kimaradt az életemből, de kellemes élményekkel tértem haza... most sajnos nem fognak visszaköltözni, amíg szülök, ezért is érdekelnek a tapasztalatok. Köszi.
2013. dec. 19. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!