Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » HALLOTTATOK MÁR OLYAT, H...

HALLOTTATOK MÁR OLYAT, H szülés után, mikor varr össze a doki, akkor "szűkebbre" varrjon, hogy jobb legyen utána a sex?

Figyelt kérdés
Én még csak most, most mondta egy ismerősöm, hogy én kérem e...
2009. nov. 20. 19:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
41%
20:29-vagyok,nemtom miért pontoztatok le ugy van ahogy irom,van ilyen,kérésre megcsinálták(3.gyerek után) eggyel több öltést csináltak,ennyi.
2009. nov. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Én azt hittem, ez vicc...

De szerintem engem is szűkebbre varrt a dokim, pedig nem is kértem.

Hát a szex mindenesetre nagyságrendekkel jobb, mióta szültem (5 hónapos a lányom).

2009. nov. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Amikor a doki varrt,ott ült a fejemnél a párom a babánkkal,és poénosan megjegyezte h jó szűkre doktor úr! :)

Ő meg mondta h esetleg Matyó hímzést is kér e?Csak vicc,szerintem.

Én ugyan olyan lettem mint előtte voltam,tökéletes lett.

Bár csak három öltés volt összesen. :)

2009. nov. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szűkebbet csak hüvelypalsztikával lehet elérni, azt pedig szülés után min. 6 héttel csinálják. Nagynéném átesett ilyenen, mivel 3 gyereket szült farosan. Az, h szűkebbnek érzitek, valszeg a gátvarrás miatt lehet, nem ugy tágul a szövet, ahogy előtte. Az eslő szülésem után én is szűkebbnek éreztem, de a másodiknál már nem.
2009. nov. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!