Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Valóban igaz hogy ha már a...

Valóban igaz hogy ha már a kezed befér a hasad és a melled közzé úgy, hogy egy ujjad sem marad kintebb, akkor már csak napok vannak a szülésig?

Figyelt kérdés

2013. dec. 16. 05:51
 1/5 anonim ***** válasza:
:-D ezt egészen pontosan hogy kell elképzelni?
2013. dec. 16. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van ilyen babona, de nekem sosem tűnt fel, hogy lejjebb ment volna a hasam. Mégis megszültem.
2013. dec. 16. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nem igaz. Biztos van, akinek pont szülés előtt ilyen, de ennyi.
2013. dec. 16. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Van akinél igen és van akinél nem.

Akinek lemegy teljesen szülés előtt a babája, lehúzódik, annak be fog férni a keze a melle és a hasa közé, arra mondják, hogy "leszáll" a has. És ott már igen, lassan szülés lesz. Bár az túlzás, hogy napok múlva. Inkább rövid időn belül. Viszont van, akinek abszolút nem megy le a hasa és mégis ugyanúgy megszül.

Nekem 2 héttel a szülés előtt ment le a hasam és tudtam betenni a mellem és a hasam közé az egész tenyeremet, míg ugye addig nem. Szóval azért a napok múlva nálam is túlzás volt.

2013. dec. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem 32hetesen leszállt a hasam,de császározni kellett,mert sehogysem akart beindulni a szülés!
2013. dec. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!