Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kinek mennyi ideig tartott a...

Kinek mennyi ideig tartott a mellgyulladása?

Figyelt kérdés
Nekem 3 napja, laz mar nincs. Borogatom, antibiotikumot szedek, sajnos a babam azota brutal hasfajos is :( 3 hetes. Tiszta csomo a mellem ahol be van gyulladva. Milyen hamar mulik ez el??
2014. jan. 17. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem kb. 3-4 napig tartott. Nem szedtem antibiotikumot, de az első másfél napban óránként megszoptattam a gyereket úgy, hogy az álla a csomó felé legyen. És kicsit szétnyomkodott káposztalevéllel borogattam. Igaz, az én babám már kicsit nagyobb volt, 2 hónapos.
2014. jan. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is viszonylag hamar (2-3 nap) elmúlt, vagy legalábbis csillapodott a fájdalom, a lázam pedig lement. Nekem antibiotikumot kellett szednem, mert 40 fok fölé kúszott a lázam, és tartósan (1 napig) maradt is. Hát kegyetlen volt!!! A csomók csak lassan fognak szétoszlani, tényleg sokat kell masszíroznod, és próbáld erőltetni a gyulladt mellből történő szoptatást. Emlékszem, nekem a gyulladt mellem egy pár napra akkor teljesen leállt,alig pár 10 milli volt benne, aztán szép lassan újra elkezdett működni.
2014. jan. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2 honap... 4 level antibiotikum, sok fajdalomcsillapito, sok siras, tobbszori biopszia (kivulrol fecskendovel bokve dzivtak le a gennyet a talyogokbol...). Bocs, nem akartalak megijeszteni.
2014. jan. 18. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az szep :( 4 napja huzom, mar sokkal jobb :) de csomok meg vannak :(
2014. jan. 18. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!