Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Anyukák, nektek teszett a...

Anyukák, nektek teszett a room-in rendszer (4-6 baba-mama a szobában) a kórházban töltött pár nap alatt? Az egyágyas szobában lévő kismamák kérem ne írjanak! Az külön kategória.

Figyelt kérdés
2009. dec. 7. 08:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

szia én kolléga vagyok abban a korházban ahol szültem. felajánlotak ey egyágyas vio szobát de csak a szülés mésnapján mert voltak benne.

De annyira jol éreztem magam a csajokkal hogy nem mentem át.

egy anyuka volt aki a harmadik babáját szülte mi hárman első babások voltunk. Az anyuka sokat segitett nekünk csomo mindent megmutogatott.

a másik két lánnyal azota is kapcsolatban vagyunk beszélünk látogatjuk egymást.

nekem szuper volt.

persze nem volt kizárva hogy forditva is lehetett volna.

és pl. kifejzetten örültem hogy a szobába nem volt látogatás igy mindenki nyugottan szoptathatott.

A vip-ben mindig ezren voltak.

2009. dec. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én utáltam. Legalább egy baba mindig sírt, 5 napig nem aludtam egy percet sem. Mondjuk az igaz, hogy pocsék alvókám van.... Jó volt,hogy beszélgettünk a csajokkal, de abban a helyzetben ezt tudtam volna nélkülözni, az alvásra nagyobb szükségem lett volna.

A következőnél babánknál kérni fogom az egyágyast.

2009. dec. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
52%

Ha érdekel privátba leírom melyik kórházba szültem.

A lényeg a szülészet 2 szárnyra volt osztva. Az egyik részen a kisebbség a másik részen azok a vendégek akiknek magándokijuk van. Nekem is magándokim volt, de annyian voltak akkor, hogy a kisebbségi oldalra kerültem. Az én kislányom a koraszülött osztályon volt, úgyhogy én Gyerek nélkül feküdtem és néztem, hogy más szoptat, Ja és egy kis fiatal doki kioktatott, hogy miért nincs tejem, mit kéne csinálni, meg hogy milyen szar vagyok. Én meg mondtam neki, hogy a gyerekem már 3 napja megvan és még meg sem foghattam, még meg sem érinthettem.

Na az a lényeg, hogy a baba mama szobában feküdt az egyik barátnőm aki történetesen cigány, de azt mondat, hogy olyan durva kismamákkal van hogy ő is fél. Ja meg valami olyan betegséget állapítottak meg az egyik babaszobás mamikánál, hogy el kellett különíteni a többiektől.

A mi szobánkban tűntek el dolgok, én úgy aludtam, hogy a párna alatt fogtam a telefonomat.

Biztos másabb volt a másik szárny, én azt nem tudom, de az tuti, hogy ha lesz még gyerekem, akkor különszobába kérem magam.

Na az a lényeg, hogy

2009. dec. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon jó volt. Sokat tudtunk egymásnak segíteni, főleg nekem, első baba, semmi tapasztalatom... A szobatársaim nagyon aranyosak voltak. Én betoltam éjjelre a babámat mert császáros voltam és még a kiugrálás az ágyból nem ment és a tejem is 3. napra lövellt be, de én úgy aludtam mint a bunda, nem is ébredtem fel más babájára. De jól is esett a pihenés.
2009. dec. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én is császáros voltam. A 24 órás megfigyelés után vittek át szobára, ahol csak 1 anyuka volt. Viszont ő nagyon sokat segített nekem. Az ő babája besárgult, úgyhogy 2óránként költögette, ha akarta, ha nem, de én semmit sem vettem észre belőle. Sokat segített a fiam körül is. Másnap hazaengedték őket, úgyhogy megvolt az éjszakai virrasztásuk eredménye szerencsére. Egyedül telt a következő éjszaka, amit nem is bántam, mert még tejem nem volt, a fiam meg már nagyon éhes volt, és ordított egész éjszaka. Harmadnapra belövelt a tejem, úgyhogy tudott már szopizni, akkor újra lett szobatársam. Ő is császáros volt, úgyhogy neki már én segítettem, amennyire tudtam és a pár napos tapasztalataimat osztottam meg vele. Negyedik nap délben pedig engedtek haza. Én megtapasztaltam azt is, mikor volt más a szobában, és azt is, mikor csak ketten voltunk a picurral. Mindkettő jó volt, bár jobban örültem, mikor volt kihez szólni.
2009. dec. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én 4 ágyas szobában voltam, de csak 2 napig volt szobatársam. Nálunk a császárosok külön szobában vannak, és akkor én voltam az egyetlen, aki így szült. Én szerettem volna, ha többen vagyunk, mert szülés előtt bent feküdtem 1 hétig, és akkor tök jókat beszélgettük a csajokkal.

Hozzáteszem, nálunk a hogy a kisebbséggel kivételeznek, ők külön szobát kapnak. A többiektől külön. :)

2009. dec. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Rettenetes volt. 4 nap alatt semmit nem aludtam. Én inkább nézegetem az alvó babámat legközelebb, és nem szólok inkább senkiihez napokig, és fizetek, de ezt mégegyszer nem csinálom végig. Olyan hulla voltam, hogy alig láttam, mire haza mehettünk.
2009. dec. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Mi hárman voltunk + a három bébi. Szerintem klassz volt, engem nem zavart a szinkronsírás. Három napig voltunk bent amúgy. Csak azért vártam, hogy hazajöhessünk, mert hiányzott a férjem nagyon.

De jó volt így, hogy hárman voltunk, ha egyikünk elment zuhanyozni vagy vécére, addig figyeltünk egymás babáira. Az egyik lánnyal tök jó barátságban vagyunk azóta.

1 évesek a babák.

2009. dec. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha arra vagy kiváncsi, hogy milyen volt másokkal egyszobában, akkor az szerintem pont olyan, mint bámely osztályon egy szobában feküdni idegenekkel, akik lehetnek ilyenek is meg olyanok is.

Ha milyen a babával együtt lenni, Fehérváron, mivel nővérekből a segítőkészség szikrája is hiányzott, sz.r.

De egyébként nem hosszú idő, ki lehet bírni.

2009. dec. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Én egy 4 ágyas szobában voltam szülés után. A szobatársaim nagyon aranyosak voltak. Direkt olyan helyre tett az orvosom ahol nem volt kisebbség..viszont a babák nagyon sokat sírtak. A szülésem nem merített ki annyira fizikailag mint a bent töltött alvás nélküli 4 éjszaka.
2009. dec. 8. 07:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!