Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lehet hogy azert nem indul be...

Lehet hogy azert nem indul be a szules mert sokat fekszem?

Figyelt kérdés
Mar nyitva vagyok 2 ujjnyira es 1 cm a mehnyak a nyakdugom is elment. Orvos mondta hogy jovohetig nem marad bent de en olyan faradtnak erzem magam hogy szinte egesz nap pihenek, fekszem. Lehet ezert nem tagulok tovabb es nem indul be a szules?
2014. jún. 20. 13:13
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem ez már nem oszt nem szoroz.Ha fáradtnak érzed magad,akkor pihenj.Bízz az ösztöneidben:)
2014. jún. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%

Ja és könnyű és gyors szülés és boldog babázást kívánok:)

első voltam

2014. jún. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nekem indították fekve volt kényelmes de mondták hogy így nem fog menni és kaptam egy patkó széket. Fekve tényleg nem tud lejeb haladni
2014. jún. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csak akkor segít a gravitáció, ha a szülés már beindult. De nem attól indul be, hogy fekszel. Pihenj, ha fáradt vagy, majd beindul ha kell.
2014. jún. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pihenjél csak jó sokat,baba mellett nem sűrűn lesz erre esélyed!:) lift helyett használd a lépcsőt (ha panelben laksz) ha itt az idő ,akkor mindegy hogy fekszel vagy sem .Én a nagy napon egésznap takarítottam,tettem vettem és még így sem ment el a magzatvíz.... 9hónapos fiú anyukája
2014. jún. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De másnap éjjel 01:26kor megszültem. 5.voltam
2014. jún. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat, vegul is ugysem tehetek mast csak varok! :)
2014. jún. 20. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!