Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kismamák! Ti nem féltek a...

Kismamák! Ti nem féltek a szüléstől?

Figyelt kérdés
Már a 2.babámat várom,25 hetes vagyok,az első nagyon nehéz szülés volt fájdalomcsillapító nélkül,most iszonyatosan félek,mert már tudom mi vár rám,és mennyire fáj.Ti hogy vagytok vele?
2014. júl. 24. 11:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Első gyereknél szinte a végéig nem is gondoltam arra, hogy ki fog jönni a gyerek belőlem. Így vagy úgy, de kijön! :)

A második gyereknél pedig csak az izgatott, hogy az előzetes s.császárom után ha természetesen szülök, akkor vajon a 3 mm-s hegem kibírja-e és nem fog-e szétszakadni a vágásom?

Végül szintén s.császárom lett, így nem foglalkoztam vele.

2014. júl. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
én is a 2. babámat várom, nem gondolok bele mi vár rám. majd ott aggódok. nekem is gáz volt a szülés, de nem gondolok előre, mert akkor csak ideges leszek, ott úgyse tudok majd másra gondolni
2014. júl. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nekem első szülés lesz, remélem hamarosan (38 hetes vagyok) és talán azért, mert nincs rossz tapasztalatom nem aggódom. Néha úgy érzem, hogy többet kéne agyalnom a szülésen, de csak odáig jutok, hogy mikor indul már be, hogy fogom észrevenni, meg mindketten egészségesen jöjjünk haza. Maga a vajúdás+kitolás nem frusztrál. Gondolom nektek az előző rossz tapasztalat miatt van a félelem.
2014. júl. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Nekem is 2. baba ,az első szülés elég rossz élmény volt.

Én nem gondolok inkább rá, h milyen lesz, m akkor én is félek. :)

2014. júl. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Hát,az elsőnél én is vártam,hogy végre a szülőszobára kerüljek,meg biztos adnak valami cuccot,amitől nem kínlódok,és ott szembesültem vele,hogy semmit se kapok.:)És most parázok rendesen.:)
2014. júl. 24. 14:46
 6/16 anonim ***** válasza:

Szia! En 20 hetes vagyok,masodik babamat varom, az elso szules szamomra is borzalmas volt,evek alatt sem sikerult tultenni magam rajta.Mar viccelodve mondtam a dokimnak,hogy altatast szeretnek,es csak 1 hettel szules utan ebresszenek majd:)


Viccet felreteve rettegek a szulestol,de igyekszek nem gondolni ra.Ennek ellenere tudat alatt megis ott van, rendszeresen remalmaim vannak miatta,sot almomban mindig meghalok:(

2014. júl. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Margit84 ***** válasza:
Én még csak az elsőt várom, és még csak 16 hetes múltam, de tegnap totál készen voltam már tőle, hogy én ezt hogy fogom kibírni, főleg, hogy úgysem adnak semmi fájdalomcsillapítást. Bár szülni még nem szültem, azt tudom, hogy mennyire rohadt fájdalmas volt elvetélni... és vszínű ez miatt van ez bennem... ráérnék még ezen aggódni, de kicsit bepánikoltam.....
2014. júl. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Az elsőnél úgy voltam, hogy majd lesz valahogy. Gyorsan és könnyen ment szerencsére. A következönél már tudod hogy mire számíts...Én abba fektetem az energiámat hogy minél több infóm legyen arról, hogy milyen praktikákkal lehet segíteni a szülést. Akár homeopátia, akár pózok megválasztása, beavatkozások lehetséges elkerülése, stb. Nyilván ezek a módszerek sem mindenhatóak. Esetleg keress orvost, aki ad érzéstelenítést, ha kérsz.
2014. júl. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én nagyon félek az első sos császár volt majdnem odavesztem napokat voltam császár után lélegeztető gépen az intenzíven most 33. hétben vagyok a babám még nem fordult be és nem tudom h szülhetek e simán szerintem nem,de rettegek a császártól :(
2014. júl. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Az elsovel ugy jartam, mint te. Nem is akartam masodikat, de a ferjem nem hagyott beken. Csak ugy mentem bele, hogy kerestunk egy szuper orvost. EDA-val szultem a masodikat es egy alom volt. Barmikor, barmennyit szulnek meg, ha nem kellene felkelni hozza ejszaka! :)
2014. júl. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!