Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kismamák! Ti nem féltek a...

Kismamák! Ti nem féltek a szüléstől?

Figyelt kérdés
Már a 2.babámat várom,25 hetes vagyok,az első nagyon nehéz szülés volt fájdalomcsillapító nélkül,most iszonyatosan félek,mert már tudom mi vár rám,és mennyire fáj.Ti hogy vagytok vele?
2014. júl. 24. 11:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Az elsővel csak kíváncsiságot, izgalmat éreztem, úgy voltam vele, hogy anyum és a nővérem is könnyen szültek, nekem is menni fog. Nem is volt semmi gond.

A másodikkal már hozzácsapódott az a tudat is, hogy igen, ez nagyon fájni fog, ezért volt bennem némi szorongás is. De már bíztam magamban, tudtam hogy ügyesek leszünk én is meg a baba is.

Most a harmadikat várjuk, és megint az van, hogy biztos nem lesz semmi galiba, de azért nyilván nem várom repesve azt a ki tudja hány óra vajúdást, amíg végre a kitolásig eljutunk. De nyilván, megkerülni, átugrani nem lehet, úgyhogy lesz ami lesz. :)

2014. júl. 25. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Hát igen,a babát nem a gólya hozza.:)
2014. júl. 25. 11:39
 13/16 anonim ***** válasza:

Elsőnél nagyon féltem, rémálmaim is voltak. Aztán mikor beindult, folytak az események nem volt időm félni.

Most a második babát várom, 10 napom van hátra. És egyáltalán nem félek. :)

2014. júl. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ja, elsőnél én se kaptam érzéstelenítőt. De nem is akarnám hogy adjanak, jó ez így. :)
2014. júl. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Rencs1111 válasza:
Szia! Én az elsöt várom tegnapra voltam kiirva, éjjel szabályos 5perces fájásokkal párom bevitt a korházba, ott meg azt mondták mi a francnak mentem be ha csak josloim vannak, megvozsgáltak, nstre tettek és hazaküldtek! Idáig egyáltalán nem féltem de a tegnapi negativ élmény mindent megválltoztatott! :/
2014. júl. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Sziasztok.Én elsö babámat várom,ma vagyok pont 36hetes.Nagyon félek meg izgulok.Nekem a menstruácios fájdalmaim is borzalmasak voltak mindig,az elsö nap sosem birtam talpon lenni.Lehet ezért félek annyira,nem a szüléstöl inkább a fájdalomtol.Meg végül is az sem mind1 meddig szenved az ember.De ennek ellenére már nagyon nagyon várom hogy a karomban tarthassam., :)
2014. júl. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!