Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ez már lehet a vajúdás kezdete?

Ez már lehet a vajúdás kezdete?

Figyelt kérdés
Erős alhasi görcseim vannak hajnal fél 3-tól. Először azt gondoltam hasmenés, mert kétszer voltam wc-n, de a görcsök csak nem múlnak. Sajnos rendszertelen, mert először 5 perc volt, most 8-9 és ha járkálok erősödik/hamarabb jön. Már vettem meleg zuhanyt is, de nem múlik. Nagyon erősnek érzem, de nem olyan, mintha mensi görcs lenne, inkább bélgörcshöz hasonlítanám. Kettő között baba mozog rendesen. Azt hittem tudni fogom milyen, ha jönni fog, de tanácstalan vagyok, mert nem látom a rendszert, csak a fájdalom van. Első baba egyébként és 39 hét 6 nap. Tudnátok mondani valamit?

2014. aug. 12. 05:34
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Ő de jó :D

Hogy hogy tudsz írni ? :D

Amikor en szültem , 6 percesekkel indult s vajúdás , 4 órát vajúdtam semmire nem volt idom meg tékozló sem :D

Mégegyszer könnyű szülést :)

2014. aug. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
*telóznom :)
2014. aug. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Könnyű szülést neked!

Amugy én is telóztam a szülőszobáról :D

2014. aug. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
13:29-kor Megszületett kicsi Léna. 2950 g és 51 cm. 😊 Mindketten jól vagyunk, most várom, h hozzák Nekem. Azt mondták könnyű Szülés volt, de azért nekem fájt. A teló sokat terelt a figyelmemen, de csak az elején 😊
2014. aug. 12. 17:56
 15/19 anonim ***** válasza:
57%
Jaj nagyon gratulálok :) jó egészséget nektek. Jó babázàst. 9 hós kislány anyuja :)
2014. aug. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Gratulalok! Sok boldogsagot, egeszseget, kitartast es sok tejcsit kivanok! :)
2014. aug. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Bárcsak ott tartanèk èn is.Jó egèszsèget kívànok! 4-es voltam
2014. aug. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Köszönjük szépen! Minden kismamának hasonló szülést kívánok és kitartást mind a szűlésre, mind az azt követő napokra!!! 😊 Már itthon vagyunk, van tejcsi és megkezdődnek a nagy napok! 😊
2014. aug. 16. 08:21
 19/19 anonim ***** válasza:
Minden jót nektek! :-))
2014. aug. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!