Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Volt diabeteses kismamák!...

Volt diabeteses kismamák! Volt vki akinek a diéta miatt pici babája született? Én 20. hét óta vagyok 160 ch-on, és mostanában állandóan éhes vagyok. Remélem a baba ezt nem érzi.32 h km

Figyelt kérdés
2010. jan. 15. 09:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán ne aggódj, nem lesz semmi baja, a babó elveszi ami kell neki. Én végig 5.héttől (mert pco-s vagyok) 160 Ch-n voltam, fogytam összesen a terhesség alatt 15 kg-t és egy gyönyörű 3600 g 52 cm-nel született kisfickó boldog anyukája vagyok. Én is éhes voltam az elején, aztán szépen beállt...néha éjjel arra ébredtem, h most megeszem a vakolatot a falról:-) végülis abban nincs CH:-) szval nem lesz semmi gond:-) boldog további babavárást...ha nagyon éhes vagy egyél egy kis sajtot, túrót, nekem az sokszor segített, szinte semmi CH nincs bennük...vagy husit
2010. jan. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem nagy (négy kilón felüli) babáim születtek, de ez lehet genetika is. Ha éhes vagy, egyél olyat, amiben nincs szénhidrát, pl húsfélék. Nem szabad éhezni.
2010. jan. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én cukorbeteg voltam a terhességem előtt is. És cukorbetegen hordtam ki a gyermekemet. Természetes szüléssel szültem. Ötször étkeztem keveset, de amikor nagyon éhes voltam dióbelet ettem. Az nagyon tápláló! Tévhit, hogy duplán kell enni egy kismamának ha terhes. Nagyon figyelj magadra, és is maximalista voltam, és megérte. 3,45 kg-os gyermeket hoztam a világra. Viszont a mellettem fekvő hölgy is cukorbeteg volt és állandóan evett, de szószerint. 6 kilós babája született. A cukorbeteg anyáknál jellemzőbb hogy nagyobb a gyerek súlya, de csak abban az esetben, ha az anya mértéktelen kajálásba kezd. Légy nyugodt, és tartsd be a napi öt étkezést, és nem lesz semmi baj.
2010. jan. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

24. héttől voltam 160g-os ch diétán. Néha kicsiket bűnöztem. (Naponta ettem 10óraira 1 Norbis és 1 pirospöttyös túrórudit)

3060 g-mal született a babám teljesen egészségesen és az én cukrom is visszaállt.

Tarts ki és ne aggódj!!

Sok boldogságot!

3,5 hónapos baba anyucija

2010. jan. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szólj a dietetikusnak, hogy éhes vagy. Tőlem kérdezte mindig, hogy nem érzem-e magam éhesnek?

Amúgy a babát ne féltsd, ő elveszi, ami neki kell. Én a 26. héttől diétáztam (vagyis csak jobban odafigyeltem, de nem számolgattam) és 3330 raal született első lányom. Most 33 hetes vagyok,d e a 2000 gr átlag helyett 2431 gr a lányom, a doki kérdezte is, hogy diétázok -e, de msot rendben van a cukrom és nem diétázok.

2010. jan. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szigorúan vettem nagyon a diétát, mind a három terhességnél, és így "átlagos" babák lettek, 3,55, 3,6 és 3,65 kg voltak, emellett közel 60 cm mindhárom. Az elsőnél én is mindig éhes voltam. Szerintem ha többet ettem volna, bőven 4 kiló fölé mentek volna. A szülés után minden rendben volt velük, és szépen gyarapodtak. Ne félj.
2010. jan. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem kell éhezni! Sajtot, húst, paprikát és hasonlót nyugodtan ehetsz a két étkezés között, nekem ezt mondták és így soha nem éheztem! Valamint nasinak tökmagot rágtam néha abban nagyon nagyon kevés a ch!
2010. jan. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!