Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha terhességi cukorbetegségben...

Ha terhességi cukorbetegségben a diéta betartása mellett éhezem az nem árt a babának? Miót diétázom folyton éhes vagyok! Fejlödik azért a baba? 27 hetes vagyok

Figyelt kérdés
2009. márc. 29. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is álandóan éhes voltam, főleg a vége felé.

A a babámnak nem lett semmi baja (3950 grammal született) és én is csak 12 kg-ot híztam, most szülés után 3 héttel ugyanannyi vagyok, mint a terhesség elején.

2009. márc. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem éhezik a baba, különben a dokik mást találnának ki erre! Próbálj olyan szénhidrát szegény kajákat enni, amik laktatnak is! Kitartás!
2009. márc. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én kb. 4 hete vagyok diétán, mert a terheléses cukorvizsgálat 8,3-at mutatott. 10 nap alatt fogytam 2 kilót és még a csempét is lerágtam volna a falról, annyira éheztem. Most már érzem, hogy kicsit összeszűkült a gyomrom és nem gyötör anyira az éhség. Zöldség , gyümölcs, csirkehús rengeteg és így még 1-2 falat édesség is belefér. ;-)

Meg lehet szokni, de tényleg nehéz! Úgy fogom fel, mintha önfegyelem-próba lenne.

2009. márc. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
És mik azok a kaják??? =)
2009. márc. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Dehogy árt a babának, gyönyörű és egészséges lesz! Én a 0. héttől 160 g-os CH diétán voltam, 3300 g lett a gyerek, 54 cm, és iszonyat erős, egy deka háj nem volt rajta, úgy nézett ki az 1 napos fotókon, mint egy 2 éves gyerek! Én is sokszor éheztem, de amúgy sok kaját lehet enni: zöldségeket, leves, hús. Én tojásos lecsót zabáltam folyton meg húst salátával. Kitartás, NAGYON MEGÉRI!
2010. ápr. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!