Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » VBAC-os anyukák! Hogy sikerült...

VBAC-os anyukák! Hogy sikerült a császár utáni sima szülés? Hogy indult be? Fájással vagy magzatvízzel? Indították? Fájdalomcsillapítást kaptatok? Mennyi idő volt mire meglett a baba? BNetapintás tényleg olyan rossz?

Figyelt kérdés
31 hetes VBAC-ra készülő kismama vagyok és izgulok nagyon, illetve félek:S

#császár után sima szülés
2014. aug. 27. 08:52
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nekem elhúzódó vajúdás és téraránytalanság miatt lett császár az első 3és fél nap vajúdás után.. Nagyon készültünk, hogy a második babát megpróbálom természetes úton, és nálunk is úgy volt, hogy semmilyen rásegítést nem kaphattam. Sokkal intenzívebb volt a második babával való vajúdás, jól is haladtunk egy ideig, de sajnos ugyanúgy császár lett a vége 12 óra vajúdás után. Most, ahogy végigolvastam azt a hozzászólást, ahol sikerült megszülni a babát, komolyan megkönnyeztem. Annyira jó lett volna, ha sikerül! Nagyon kívánom neked kedves kérdező, hogy sikerüljön, te még előtte állsz!! Reméljük neked sikerülni fog!!!:-))
2015. febr. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!