Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császáros anyukák? Mi történik...

Császáros anyukák? Mi történik ekkor? Hogy kell elképzelni? Ha ilyen lesz hogy veszem észre?

Figyelt kérdés

van köztetek valaki akinek a szülés vége felé szétnyílt az előző császáros varrat.

tegnap voltam orvosnál és megkérdeztem, és ő azt mondta gyakran történik ilyen.


2014. okt. 30. 13:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nekem 3 császárom volt, a harmadik ikerterhesség, 2x akkora hassal...Nem lett semmi gond. Ennél a te helyzeted csak jobb lehet :). Ne aggódj, nem lesz semmi gond! Én is féltem, de a dokim megnyugtatott, hogy nagyon ritka a hegszétnyílás.
2014. okt. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
2,5 éve császároztak és érzed a belső varratokat?Ez komoly?
2014. nov. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Szia! Nekem eddig két császárom volt, most várom a 3ik babát, szintén császár lesz. Eddig ő a legnagyobb, és lekopogom eddig semmi gond nem adódott.Én úgy tudom a hegszétválásnak a szülés után a nagyobb az esélye, ha az ember túl terheli magát.Ha folyamatosan figyelnek, és te is óvatos vagy nem lehet gond.A lényeg, hogy ne emelj nehezet, és ne terheld meg a szervezeted.
2014. nov. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ugyan azt akartam kérdezni mint a tizenkettes.Komolyan érzed a belső varratokat??Engem 10 és fél hete császároztak,de már semmit nem érzek.Nagyon ritkán viszkető érzést a seb körül ami a gyógyulás.Gyönyörű hajszálvékony vágás.Ha már 2,5 év lesz a 2 gyermek között,akkor a másodikat akár meg is szülheted természetesen.Viszont ha ennyi idő után te még érzel fájdalmat az 1.császár után akkor lehet hogy valamit nagyon elcseszett a dokid.Bocs,nem akarlak rémisztgetni de...furcsa.Ettől függetlenül jó babavárást és könnyű szülést neked!
2014. nov. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!