Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » S. O. s.! Felnyilik a császáro...

S. O. s.! Felnyilik a császáros sebem?

Figyelt kérdés

Hat napja szültem, programozott császárral.

Ma voltam bent varratszedésen.

A bugyimon találtam egy sárgás-véres foltot és a sebhelyemet megnézve láttam, hogy kb a seb végétől három centire egy kis részen, kb 2 centi hosszan nyitva van, mint egy száj.

Egyedül vagyok itthon két gyerekkel, a férjemet behivták éjszakára dolgozni.


2014. nov. 24. 20:43
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
A Mentők talán bevisznek
2014. nov. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
Vigyázz rá, hogy ne kerüljön bele piszok
2014. nov. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:

Utolsó!

És a gyerekek? Nem bizhatom az újszülöttet a négyévesre.

Mellettünk építkeznek, másik oldalon alkeszek, és még a kocsmában vannak(nem mintha rájuk

bíznám őket, ha hazaérnek)

Szemközt se lakik senki.

2014. nov. 24. 21:03
 14/32 anonim ***** válasza:
Hívd fel az ügyelet és mondd el nekik a helyzetedet a gyerekekkel. Ember ül a vonal túlsó felén is. Lehet, hogy megnyugtat, hogy kibírja holnap délelőttig, csak vigyázz a sebre. Vagy azt mondja, hogy kiküldi az esetkocsit és bevisznek a gyerekekkel együtt. Aztán hazamentek taxival.
2014. nov. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
91%

Hívd fel a mentőt, beviszik a gyerekeket is, vigyáznak a kórházban rájuk, nem ez lenne az első ilyen eset.

Én inkább felhívnám, mint elfertőződjön és még valami csoda antibiotikum se segítsen, mert ki tudja. Ezzel nyugodtan felhívhatod a mentőt, vagy a 112-t. Vagy kezdetnek az ügyeletet.

Ja, amúgy csak feküdnöd lenne szabad, de gondolom gyerek mellett ez nehéz. Esetleg hívd fel a párod, hogy mi a helyzet, ember a főnöke is, ami tudom nem garancia semmire, de talán megérti.

2014. nov. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 mendez ***** válasza:
100%
Mentőt hívj, azonnal! Én is így jártam, bevittek, pár napig bent tartottak, és a babámat is vittem magammal, mivel 6 hétig gyerekágyas!
2014. nov. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
Majd irj, h mi volt!
2014. nov. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
Remelem nem lesz gond. De nem is ertem ilyen hamar hogy engedhettek haza. 1 het kell a csaszarnal,6.nap varratszedes,utana egy ejszaka meg bent a korhazba. Hogy engedhettek haza ugy hogy segitseged sincs.
2014. nov. 25. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:

Manapsag a 3. Napon mar hazaengedik a problemamentes csaszarosokat,ugyan ugy mint a siman szulteket.

Mi csak azert jottunk haza a 9.napon,mert a kisfiam kicsit korabban jott.varratszedesem sem volt,felszivodoval varrtak.


En is azt mondom,hogy jobb lett volna az ugyelet,de ha maskepp nem tudod megoldani akkor probald minel jobban tisztan tartani es amint haza er a ferjed menj be a korhazba.

2014. nov. 25. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
De nem meri egyedül hagyni a piciket
2014. nov. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!