Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » S. O. s.! Felnyilik a császáro...

S. O. s.! Felnyilik a császáros sebem?

Figyelt kérdés

Hat napja szültem, programozott császárral.

Ma voltam bent varratszedésen.

A bugyimon találtam egy sárgás-véres foltot és a sebhelyemet megnézve láttam, hogy kb a seb végétől három centire egy kis részen, kb 2 centi hosszan nyitva van, mint egy száj.

Egyedül vagyok itthon két gyerekkel, a férjemet behivták éjszakára dolgozni.


2014. nov. 24. 20:43
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Nem érdekelne, ki akar e jönni a mentös, ez a kötelessége! Miért, a részeges patkànyokhoz kimennek? Na ne! Ez nem egy kis karcolàs hanem egy komoly hasi mütét, amivel nagyon vigyàzni kell! Nincs ugràlàs napokkal utàna! Utàna meg siràs, hogy jaj, fàj, meg vérzik meg jaj! nem csak a börnek kell összenönie, hanem izmoknak, szerveknek odabenn!

Tudom, mert nekem is az volt, Minden utasitàst betartottam és nem volt semmi baj, gyönyörüen felépültem! és a babàt is ellàttam!

2014. dec. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Nem, nem fog kimenni, ha baleset van valahol vagy valakinek infarktusa van, van más egyéb súlyos dolga is annak a kevés mentőnek, mint holmi szétnyílt sebesek cipelgetni, akik még az orvos utasításait is képtelek betartani. Be lehet menni autóval vagy busszal is, ha meg nincs meg kell kérni valakit, hogy vigyen be, valakinek csak van kocsija. Írom ezt tapasztalatból, ugyanis nem egy mentőst ismerek. Sajnos ez nem Amerika, ahol minden sarkon mentő meg rendőr áll. Ez kb. olyan minthogy a sürgősségire is olyan gondokkal mennek, ami eddig nem zavarta őket, csak most jutott eszükbe. Persze az orvosnak nincs pofája elküldeni (jobb esetbe), de már rendet kellene rakni a magyar fejekben, hogy mi súlyos és mi nem.
2014. dec. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!