Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Egy fiatal apa vagyok 10...

Váradi Gábor kérdése:

Egy fiatal apa vagyok 10 hónapos fiunk van szüllés ellőt aktiv volt a sexuális élletünk terheség közben is de mióta meg szült a párom 2 kezemen meg tudom számolni az eseteket volt valaki igy?

Figyelt kérdés
10 hónapos ki fiunk van szüllés óta nagyon meg romlot a sexuállis életünk 2 kezemen meg tudom számolni ahányszor együt voltunk türelmes voltam egy ideig de már nem birom továb képes lenne ell viselni azt is hogy külön költözünk csak ne kelljen csinálni segitsetek !

2014. dec. 1. 23:14
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
86%
Egyet mondjatok meg, miért kell azonnal a válásra gondolni, ha egy 10 hónapja szült nőnek nincs kedve, ereje szexelni? Borzalom, hogy egyeseknek ez az első tanácsa... Gondolkodjatok felnőtt fejjel: új helyzet, új feladatok, kimerülés, stb. Kedves Kérdező! Légy türelemmel, és állj inkább a feleséged mellé, mintsem mások válási tanácsaira hallgatsz. Kitartást neked és a feleségednek is! Üdv.
2014. dec. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
30%
Azért nem egy 1-2 hónapos gyerekről beszélünk. Teljesen normális, hogy az apának szükségletei vannak. Ez biológia. Tegyük fel anyának nincs kedve nem vágyik rá, akkor oldja meg máshogy, hogy apának jó legyen vagy ne csodálkozzon mikor egyedül marad a gyerekkel.
2014. dec. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Én is azt mondom, hogy legyél megértő! Ha szeretitek egymást, helyre fog állni! Ne sürgesd, még ha nehéz is. Új év jön, próbáljatok változtatni, eljárni erre-arra havi egyszer legalább. Kitartás!!!

39/N

2014. dec. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
még hagyám ha csak ezz lenne de beszélni sem akar róla azért 9 hónap nem egykétnaprolvan szó
2014. dec. 7. 14:10
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
mit vársz? Mondjuk ki helyetted, hogy csald meg ez a legjobb megoldás!! HÁT EGYÁLTALÁN NEM a gyereket mindketten szerettétek volna és most ezzel jár. Ha rosszul döntesz elveszted mindkettőt! És a gyerekedet megfosztod hogy egy olyan családba nőjön fel ahol van apa és anya! Hidd el vissza tér még az az időszak hogy mindig össze bújnátok!!! És együtt látjátok ahogy felnő a gyereketek. minden nap!!
2014. dec. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
0%
Barcsak lennel az en ferjem
2015. febr. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Nem szeretnélek/akarlak megbántani,de lehet hogy megcsal. Nem bisztos! Nekem is ez volt,csak nekem a férjem volt ilyen,hogy én kívántam a szexet,ő meg egyáltalán nem..Pedig ő nem is szült,hogy kifáradjon,napi 2 órát dolgozott,abba a 2 órába ellehet fáradni,főleg hogy ül? Szerintem nem! Mikor kérdeztem,hogy mi a gond,azt mondta hogy semmi,minden rendben,adott egy csókot és ezzel letudta az egész ügyet.. (11 hónapos volt a lányunk akkor) 11 hónapon keresztül nem szexeltünk,aztán egy szép májusi napon elegem lett nagyon ebből,leültem vele megbeszéltük a dolgokat,bevallotta hogy megcsalt egy 19 éves titkárnővel.. 23 éves volt akkor a férjem,én meg 20 ._. Aztán veszekedés nélkül elváltunk,így sokkal jobb.. A mostani férjemmel minden este szeretkezünk,sokkal jobb vele! De hát,ez van..
2015. febr. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!