Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Egy fiatal apa vagyok 10...

Váradi Gábor kérdése:

Egy fiatal apa vagyok 10 hónapos fiunk van szüllés ellőt aktiv volt a sexuális élletünk terheség közben is de mióta meg szült a párom 2 kezemen meg tudom számolni az eseteket volt valaki igy?

Figyelt kérdés
10 hónapos ki fiunk van szüllés óta nagyon meg romlot a sexuállis életünk 2 kezemen meg tudom számolni ahányszor együt voltunk türelmes voltam egy ideig de már nem birom továb képes lenne ell viselni azt is hogy külön költözünk csak ne kelljen csinálni segitsetek !

2014. dec. 1. 23:14
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is ez volt. Én voltam a hunyó. Én vagyok a nő. Nehéz időszak volt ez nekünk. Nem szűntem meg nőnek lenni, sőt, de nem kívántam a szexet. Egy kicsit sem. Nem a páromat, magát a gondolatot, hogy bárkivel szexeljek. Hónapokig ez ment, hébe- hóba megerőltettem magamat, vagy máshogy okoztam neki örömöt. Mikor kb. másfél éves volt a lányunk, akkor változott minden, konkrétan egyik napról a másikra. Azóta ha nem is minden nap, de rengeteget vagyunk együtt.


Mai napig nem tudom hova tenni azt a másfél évet, azt, hogy a férjem hogyan reagált, mennyire gyengéd és megértő volt, persze sokszor, rengetegszer óriási viták, sértődés, sírás volt ebből. A fejünkben sosem volt opció a válás. Az enyémben nem, mert tudtam mit érzek, egyre jobban szerettem, beleszerettem megint szinte, még ha szenvedtünk is közben. Jóban- rosszban együtt. Igazából ilyenkor kell helyt állni, ösztönöket és érzelmeket leküzdeni.


Túl vagyunk rajta. Most másodikat tervezünk és mindketten felkészültünk a legrosszabbra, de nem csak sodródunk, hanem már tudom mikor, hol kell majd odatennem magamat és miben kell változnom.


Biztos vagyok benne, hogy nem csalt meg és ezért végtelenül tisztelem őt. Átsegített minket egy nehéz időszakon. Most jobb a szexuális életünk mint előtte. Bátrak vagyunk, beszélünk róla, mert megszoktuk, hogy a kritikus másfél év alatt beszélhettünk róla. Naponta téma vagy így vagy úgy és élvezzük. Előtte sosem volt orgazmusom, soha az életben.


Bocsánat, hogy ilyen részletes, nagy szavakkal teli, de még mindig sokat gondolkodok ezeken a dolgokon. Hátha adott valamit neked is.!

2014. dec. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
csak az a gáz hogy nappaljön közeledik estére meg mindhamás ember lenne taszit stb
2014. dec. 2. 10:16
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

Akkor lehetséges, hogy estére teljesen kimerül!

Nappal biztos alszik a kicsi, akkor próbálkozz!

Vagy ha Neki van kedve, tedd be egy picit a gyereket a járókába, vagy a kiságyba, és vonuljatok el a másik szobába arra a 10 percre!!!

Sajnos ilyenkor már találékonynak kell lenni, ez nálam is nehéz időszak volt, most 2 éves a gyerekem, mára semmi gond ezzel a résszel :) Kitartás!

2014. dec. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
88%

Én még csak terhes vagyok, de már a végefelé járok. Este én se kívánom már a szexet! Fáradt vagyok, sokszor 8-9-kor már alszom. Fürdés után leginkább a pihe-puha párnám vonz.

Megbeszéltük a férjemmel, hogy reggel, vagy délelőtt, napközben sokkal alkalmasabb lenne és azóta olyankor szeretkezünk! Próbálj te is inkább a délelőtti órákban közeledni!

2014. dec. 3. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
reggel 5 től este 5 ig dolgozom az erdőn én is fáradt vagyok mire haza érek 1-2 hónap még el ment volna igy de hogy már 9 hónap és semi változásal ha probálkozok eltaszit meg beszélni nem akkar semit
2014. dec. 3. 16:08
 16/27 anonim ***** válasza:

De a hét minden napján dolgozol?

Amúgy szerintem a kommunikálással van gond, nem beszélitek meg a problémákat.

Én ha már nem úgy viselkedik, már észreveszem és rákérdezek. Ja, és nálam nem lehet annyival elintézni, hogy "mi a baj?", "semmi", mert addig kérdezgetem, amíg meg nem mondja! :)

2014. dec. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
82%

"Egy fiatal apa vagyok 10 hónapos fiunk van"


Én 2 évet is várnék, ha a párom arra kérne.


Ki kell bírnod. A nőknek idő kell a regenerálódásra.

A gyerek legyen most az első közös téma. Ne a dugás.

2014. dec. 4. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
95%

A nők szoptatás alatt megváltoznak hormonálisan, merta szervezet arra áll rá, hogy elsődleges a kisbaba táplálása, gondozása. Sokszor ezért "nullázódik le" a libidó. A másik meg az, hogy egy pár hónapos gyerek gondozása rengeteg és fárasztó meló (még ha egy férfi ezt másként látja is). Gyakorló anyukaként tudom, hogy estére sokszor egyetlen vágyam van, hogy letegyem a fejemet és aludjak.

Adj időt a feleségednek, és néha vállald el a babát 3-4 órára, hogy magára is legyen ideje. Nekem ez hiányzott, nem a férjem hisztije amiatt, hogy a 24 órás nonstop szolgálat mellett miért nem vagyok a végzet asszonya.

2014. dec. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
hétfőtől szombatig reggel 5 től este 5 ig dolgozom az erdőn amiben tudok ott állok mellete itthon vagyokvigyázok a gyerekre stb én amit meg tudtam tenni meg tetem türelmes vagyok (voltam) nekem is hiányzik az összebujás
2014. dec. 4. 13:42
 20/27 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudok mást mondani. Ameddig az alapvető szükségletekben (pihenés, alvás) hiányt szenved valaki, addig nem fog vágyni a szexre. Ez van.
2014. dec. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!