Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A gyors tágulás jobban fáj...

A gyors tágulás jobban fáj mint az átlagos idő alatt lezajló?

Figyelt kérdés
2014. dec. 27. 14:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
57%
Igen
2014. dec. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem!Én borzasztó lassan tágultam és nagyon erős fájásaim voltak,ismerek olyat akinek hamar meg lett a baba és bizony nem fájt neki annyira.Úgyhogy szerintem inkább egyén függő nem attól függ mennyire hamar tágulsz ki.Persze aki hamar kitágul az kevesebbet szenved.
2014. dec. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

En egy ora alatt tagultam ki egy ujjnyirol teljesen, majd megvesztem, mert 5 percesekkel kezdett, majd gyorsan 3 percesek lettek. Plusz maradt egy perem, ami miatt nem nyomhattam, hiaba jottek a tolofajasok, vegul a doki simitotta el, amitol bogtem, mint egy gyerek.

Az egesz nem volt teljes 4ora, de nagyon intenziv volt.

Masok szerintem beleszamoljak a 15-20 perces fajasokat a vajudasba, igy kijon, h 10 orat vajudtak, de nekem ilyen nem volt.

A doki nekem azt mondta, h igy felkeszuletlenebb a test a fajdalomra. Ki tudja, azert en megis igyanigy szulnem meg a masodikat 😊

2014. dec. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nekem 7 percesekkel kezdődött este 8-kor másnap este 18:55 percre lett meg kislányom második válaszoló voltam
2014. dec. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Hát rám meg igaz, hogy a gyors baromi fájdalmas, bár nem "természetesen" tágultam gyorsan, hanem az oxitocintól.

Bekötötték, mert se fájásaim nem voltak a magzatvíz elfolyása után órákkal, se nem tágultam semmit (1 ujjnyi tágulásom volt 34.héttől, szóval az volt meg csak).

Attól kezdve, hogy bekötötték, 2és fél órán belül meglett a kisfiam, az eész baromi intenzív volt és 2 perces volt a java. Olyan erővel is jött kifelé a babám, hogy szinte nyomnom se kellett és el se tudom képzelni, hogy vissza tudtam volna tartani, ha arra kérnek..

2014. dec. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok és azt még kifelejtettem, ohgy annyira fájt, hogy majdnem hánytam, de szerencsére benn maradt, aminek bent kellett és egy szót se szóltam, szóval nem vagyok az a sikítós tipus..
2014. dec. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nem tudod visszatartani. Nekem mondtak, h pihegjem el, ha tudtam volna beszelni a fajdalomtol, biztos elkuldom oket a francba, igy csak csunyan neztem rajuk 😊

A fenti "gyorsan szulo" vagyok.

2014. dec. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
A fájdalom szubjektív, így erre a kérdésre nincs objektív válasz. Én szűk 2 ujjnyira tágultam 30 óra alatt és megpusztultam tőle. Más meg 5 óra alatt megszül, és nem kétlem, hogy neki is fájt. Soha az életben nem lesz, aki összehasonlítsa a kettőt. Mivel egy nőnek két szülése sem egyforma, ezt sosem fogjuk megtudni.
2014. dec. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nincs "átlagos idő", mindenkinek csak saját ideje van. Mindenkinek más ez az idő, és más a fájdalom is.
2014. dec. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekem az első szülésem 26 órás volt, nagyon lassan tágultam, de végig nagyon intenzív erős fájdalmaim voltak, rettenet volt. A második vajúdásom összesen 3 óráig tartott, sehol nem voltak a fájásaim az elsőhöz képest,fájt,fájt persze, de vártam az iszonyatos fájásokat, de nem jöttek, hurrá, szép gyors szülésként emlékszem rá. Úgyhogy nálam, pont fordítva volt.
2014. dec. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!