Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Sírtatok a vajúdás alatt?

Sírtatok a vajúdás alatt?

Figyelt kérdés
Bocsánat, ha hülyeséget kérdezek, de ez azért érdekelne, mert én nagyon "sírós" vagyok. Sokszor elsírom magam minden apróságon, pedig nem akarom, de egyszerűen kibuggyannak a könnyeim. Olyan idegesítő ez, mert nem akarok sírni, mégis jön. Félek, hogy ott is folyton a könnyem potyog majd, és nem feltétlenül a fájdalomtól, hanem csak azért mert nekem potyog ha kell ha nem! Egyébként nem vagyok egy nyápic alak, sőt! De ezt a sírást nem tudom uralni, utálom!
2010. márc. 3. 12:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nem sírtam, de mikor megvan a baba, elérzékenyül az ember. ÉS a sírásnál nagyobb bajod sose legyen!!:-))
2010. márc. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is sírós vagyok ^^ Mindenen bőgök, de érdekes,hogy csak akkor ha egyedül vagyok:)

Vajúdás alatt nem sírtam én sem,örültem,hogy nem arra gondolok,hogy fáj,viszont amikor végre kivették és már 3an voltunk én is elsírtam magam :)

2010. márc. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor sírtam mikor kibújt a kislányom, de akkor apa is velünk sírt :)
2010. márc. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! Mára vagyok kiírva, de nem úgy néz ki, mintha a kislány jönni akarna! Nincsenek fájásaim, nem keményedek, bár már nyákdugóm sincs szombat óta és egy ujjnyira nyitva vagyok. Hát remélem már nem várat magára sokáig, akkor aztán bőghetek örömömben, mert biztos fogok!! Alig várom már! Nagyon sok boldogságot kívánok mindenkinek a manókhoz!!!!!
2010. márc. 3. 15:34
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én nem sírtam a vajúdás alatt (gondolom a fájdalomtól sírásra gondolsz), amikor megszületett a kislányunk, akkor amikor megláttam Apát könnyezni, akkor igen, már én is sírtam, illetve amikor szüleim beértek és Ők is elsírták magukat mindketten, no akkor is. Most is folytogatja a torkom, ahogy írom.
2010. márc. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!