Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Budapesten tudnátok szülészete...

Budapesten tudnátok szülészetet ajánlani?

Figyelt kérdés

-Legyenek természetes szemléletűek

-VIp szoba

-Apuka mindvégig kezébe fogahassa a babát(esetleg bent is aludhasson)


2015. aug. 22. 00:16
 1/9 anonim ***** válasza:
magán kórház, úgy tudom 3 van budapesten
2015. aug. 22. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm,én is megnéztem őket neten,van amelyik szimpatikus is,de ezek szerint akkor normális ellátást már állami helyen nem is lehet várni..?!
2015. aug. 22. 01:08
 3/9 anonim ***** válasza:
Örstől 10 percre Kistarcsa ill. az Istvánt is sokan dicsérik.
2015. aug. 22. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Jánosban is van egy ágyas VIP szoba. Apa is benn maradhat éjszakára, de ágy az nincs neki...
2015. aug. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
János
2015. aug. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Amit te vársz az nem az állami ellátás.
2015. aug. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kedves Utolsó,sajnos!

Sok országban dugipénzek nélkül is sokkal jobb szolgáltatást lehet kapni

2015. aug. 22. 12:52
 8/9 anonim ***** válasza:
Bajcsyban van olyan VIP szoba, ami egyszemélyes, és van benne kihúzható ágy az apuka részére. Ha jól emlékszem, 14 ezer forint naponta az ára, és ugye attól is függ, hogy igénybe tudod-e venni, hogy éppen szabad-e, mikor te szülsz.
2015. aug. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Janos korhaz. 2 eve szultem ott csaszarral. Vip szobaban voltam. Apuka/rokonok egesz nap bent lehetnek, akkor mennek jonnek mikor szeretnenek. Baba is egesz nap kint lehet, csak 2x kell meghatarozott idoben leadni a csescemosoknek. A szoba szuper, tv, huto, mikro, wc, zuhany. Foleg csaszarnal volt ez aldas. 9000ft/nap. 2 nap mulva prog csaszarom lesz, es megint jolenne egyszemelyesbe menni, remelem lesz szabad szoba.
2015. aug. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!