Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ti tiltakoznátok ez ellen?...

Ti tiltakoznátok ez ellen? Lent a többi.

Figyelt kérdés
Most hallottam a hírekben, hogy egy szír nő a Keleti Pályaudvaron szülte meg a gyermekét. Mindkettőjüket kórházba szállították. Anyaként elgondolkoztam, hogy vajon, ha én is most szülnék, mennyire aggasztana, ha abba a kórterembe fektetnék be őket is, ahol mi vagyunk. Nem vagyok rasszista, ne értsetek félre, csak ezek az emberek olyan sok betegséget hozhatnak onnan, ahonnan jöttek, mert eddig is pocsék egészségügyi körülmények között éltek. Sok helyen még normális ivóvíz sincsen...
2015. aug. 28. 12:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
35%
Nem.
2015. aug. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
41%

Nem! En sajnalom az ilyen menekült embereket nem jo kedvtol menekült meg szegeny asszony ra adasul terhesen!!


Kedves kérdező pl haboru menne az orszagodba terhesen menekülésre lennel kényszerülve,neked jol esne ha az utcan hagnynak megdogolni a pici gyerekkel csak azert mert ahol "kórházi ellátásban"részesülnel,ott tiltakozni kezdtek ellened???

2015. aug. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
41%
Nem.
2015. aug. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
2-es! Természetesen megértem a helyzetüket, de az én gyerekem érdekeit tartom elsősorban szem előtt.
2015. aug. 28. 13:03
 5/15 anonim ***** válasza:
54%
Én tiltakoznék. Nehogy már egy ilyen ingyenélő, senkiházival kerüljek egy kórterembe, amikor én ezer éve fizetem a TB-t. Nekünk egy csomó kötelező oltásunk van, ők nem kapnak semmit. Nem szeretnék egy jó kis hepatitist, TBC-t összeszedni, főleg nem szülés utáni legyengült immunrendszerrel és még a babám is fertőzésnek kitenni. Amúgy erről az egész menekült témáról megvan a véleményem. Utálom őket és veszélyeztetve érzem magam, hogy itt vannak az országba. Menjenek el innen. Nem tudnak normálisan élni, alkalmazkodni. Az sajnálja őket, akinek a városában nincsenek menekültek. Kedves kettes válaszoló: ha a te gyereked lökné fel a nyílt utcán egy menekült sereg, neked is más lenne a véleményed!
2015. aug. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szerintem őt elkülönítik, nem?
2015. aug. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Kórházban dolgozom. Minden rasszista gondolat nélkül van egy szabály nálunk, ami a többi beteg védelmében jött létre. A menekülteket ugye az állam igyekszik mindenféle szűrővizsgálatnak alávetni. Na most, ezeken kb. a menekültek 4-5%-a esett át eddig. Akinek hivatalos orvosi papírja van a vizsgálatról, és egészséges a vizsgálatok alapján, az kerülhet bárkivel egy kórterembe. Akinek nincs, azt igyekszünk külön kórteremben elhelyezni, és a magunk védelmében is potenciálisan fertőzőnek tekintjük.

Ettől függetlenül előfordul, hogy nincs elég szabad szoba, így egybe kerülnek.

Ha tudják igazolni, hogy egészséges az illető, akkor nem tiltakozok. Ha nem tudok róla semmit, akkor nem nézném jó szemmel.

2015. aug. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
8-as!Köszönöm, de ne oktasson nekem empátiát (és senki másnak sem), az, aki ilyen sértő, emberhez nem méltó módon tud csak megnyilvánulni. Hidd el, nagyon sajnálom őket, imádkozom is értük, de a higiéniával kapcsolatban vannak aggályaim. Ha te ezt rasszizmusnak nevezed, akkor nem tudod, mit is jelent valójában ez a fogalom! Nem ártana hát kicsit utána nézned! 8-ason kívül mindenkinek ment a zöld kéz!
2015. aug. 28. 14:45
 9/15 anonim ***** válasza:
72%

Nem tiltakoznék. Először az jutott eszembe, mielőtt végigolvastam a kérdésed, hogy én mit éreznék, ha egy pályaudvaron kellene megszülnöm a kisbabámat...ezután végre ellátnak egy kórházban, biztonságban vagyok a kisbabámmal együtt és mindenki utál, leprásként kezelnek.

Szóval nem tiltakoznék. Ha valami bajom lenne vele, mennék v.i.p. szobába. Ez közegészségügy, a hajléktalan is szülhet veled együtt, az sem lehet jobb. Ahol az elsőt szültem, volt egy kórterem az ilyen "szociális" eseteknek. El voltak különítve, ahogy írta egy szakmabeli. Ha pedig nem szükséges, akkor nem kell tiltakozni sem, mert nincs rá okom.

2015. aug. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Köszönjük bejelentésed. Moderátoraink amint tudják, ellenőrzik ezt a kérdést.
2015. aug. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!