Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Péntekre kaptam beutalót a...

Péntekre kaptam beutalót a kórházba. Ha valaki másnak is volt ilyen beindították aznap a szülést vagy csak a kórházba kell várni a "csodát"?

Figyelt kérdés

2015. szept. 7. 16:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szerintem kórházfüggő hogy mi a gyakorlat. Én Vácon szültem 3 hete, hétfőre voltam kiirca, azon a héten mindennap menrem.nstre, peénteken befektettek és szombat reggel 8-kor zselével inditottak is a szülést, du 4-re a karomban volt a kisfiam. Vácon pl ez a gyakorlat, mert másnál is befektetés után inditották van akinek még aznap, nem várnak sokat. Szerintem érdeklődj konkrét kórházzal kapcsolatban.
2015. szept. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Vilcsianyuja ***** válasza:
Jesszus, azért ez a vérzéses császáros történet nagyon meredek, ilyet azért eléggé necces csinálni. Ha belegondolok, én 40+6 hetesen kaptam burokmasszázst, felhívták a figyelmem, hogy menstruációszerű vérzést tapasztalhatok, hazaengedtek, két nap múlva kellett bemennem oxitocin terhelésre. Vérzés tényleg volt, a vajúdás viszont nem indult be, csak harmadnap, mikor megkaptam a 4 órás infúziót. Ha nem indult volna be a szülés, akkor viszont benn tartottak volna egy éjszakát, és másnap repesztettek volna burkot. Hozzáteszem, nekem végig jók voltak az NST értékeim, a méhlepényem is bírta még.
2015. szept. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!