Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ennyi idősen (40) is vissza...

Ennyi idősen (40) is vissza fog állni a hüvelyfal feszessege?

Figyelt kérdés

Ilyenkor már minden izomzat inkább leépülésbe kezd,ahol addig feszes volt,ott is elindul a megereszkedés. Első -régóta várt-kisbabánk pár hét múlva érkezik,és döntenem kellene. Imádom a szexet és nem akarom,hogy a férjem harangozzon bennem,de egy többrétegű hasi vágás

se túl vonzó. Az intimtornára ne hivatkozzatok légyszi,mert ugyan erősíti az izmokat,de ki szeret megfeszített izomzattal du...ni?!


2015. okt. 6. 17:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt ez genetikai dolog, másrészt szerintem valamit nem jól értelmezel az intimtornával kapcsolatosan. Nem szex közben kell megfeszítened hanem minden nap tornáztatnod kell. Lehet használni hüvelysúlyt is ha szükséges. Olvass utána.
2015. okt. 7. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Egyrészt ez genetika, másrészt lehet érte tenni is.

Én már kettőt szültem természetes úton, közel negybenhez, mégis ugyanolyan "szzűk" vagyok, m int voltam. Persze a tenne is kell érte azt jelenti, hogy terhesség alatt elvégeztem az intim torna tanfolyamot. És ahogy előttem is írták, az nem azt jelenti, hogy szex közben szorítanod kell, hanem hogy egat helyreállítani az izmokat. Persze szex közben is lehet alkalmazni (a párom élvezi és én is :) ) bizonyos feladatokat, mert itt tényleg megtanulod, hogyan mozognak ott lenn/benn az izmok. Ja és nekem indkettő gyors (3 ill. 1 ürás) szülés volt.

2015. okt. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!