Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Felfogadnál szülészorvost...

Felfogadnál szülészorvost úgy, hogy nincs meg rá a pénz, és majd szülésig vagy sikerül összegyűjteni vagy nem? Vagy ebben az esetben ügyeletesnél szülnél, ami meg lutri?

Figyelt kérdés
Másoknál hogy megy? Van aki reménykedve felfogad egy orvost ugy, hogy nincs kilátás a jövőbeli anyagi helyzetre, lesz ami lesz alapon? Vagy ha ez lenne a szitu inkább nem kérnétek föl, hanem ügyelet?
2015. okt. 19. 00:26
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogadnék fel így orvost. Csak ha biztos, hogy lesz is miből kifizetni.
2015. okt. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
78%
Miert lenne lutri az ugyeletes? Az is szakkepzett orvos.
2015. okt. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

igen, az ugyeletes is valakinek a fogadott orvosa...

szerintem sem lehet lutri az ugyeletes.


egyébként, ha igényem van fogadottra akkor már rég tettem volna rá félre..de ha igényed van, viszont pénzed nincs, akkor lejjebb kell venni az igényeket.

2015. okt. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. okt. 19. 12:22
 15/25 A kérdező kommentje:

Ebben van valami hogy az ügyeletes is valakinek a fogadott orvosa, de nem bánik másképp velem (mint egy ellő disznóval vagy egy darab hússal) mert nem fizettem? Sajnos manapság másképp bánnak azzal aki fizet mint aki nem.

A pénz pedig megvolt rá mikor terhes lettem de kozbejottek váratlan kiadások (többszázezer Ft kifizetni való pont most) ami bárkivel megtörténhet. Az kétes, hogy szülésig összejön e ez a plusz 150 ezer ujra, ezek miatt a nagy váratlan kiadások miatt, de a baba ellátása nem jelent gondot havi szinten, nem a semmire szültem.

2015. okt. 19. 12:30
 16/25 A kérdező kommentje:
Szülök bocsi
2015. okt. 19. 12:32
 17/25 anonim ***** válasza:

igen, valakinek a fogadott orvosa.. tehát ha pont egy időben szülsz azzal a valakivel, akkor gondolhatod melyikőtökkel fog többet foglalkozni. Nem tudhatod hány szüléshez fogadták fel, és melyik esik a te szülésed idejére.

Egyébként meg, gondolj bele, te mit csinálnál ha megdolgoznál a beígért fizetésedért, amit nem kapnál meg, mert cég a munka végeztével benyögi hogy bocsi mégsincs rá keret. És igen, az ügyeletes is fogadott, de nem mindegy hogy ordít veled hogy ne visíts már, maradj csendben, vagy kulturáltan foglalkozik veled. Mindkettőt a saját szememmel láttam. Gyakorlaton messziről lerítt kinek volt fogadott orvosa és kinek nem. Persze nem mondom hogy mindenhol ez megy, de ahol én voltam gyakorlaton, ott eléggé éles volt a kontúr.

2015. okt. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

" mint egy

ellő disznóval"


Ez mekkora hülye példa! Ha a disznóm ellik és bármiben tudok neki segíteni akkor megteszem, körbeugrálom mert az egészséges malackák az én érdekem is. ;)

2015. okt. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Egyébként nincs malacom de nagypapamnak volt és 2 óránként (éjjel is!) odarakta az anyakocához szoptatni õket, de utana kulon kellett rakni ujra, nehogy agyon nyomja az anya egyiket.


Szoval szerintem nem gáz ha úgy bánnak egy nõvel mint egy disznoval.

2015. okt. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

A 2. terhességemnél is végig magándokihoz jártam, a 37. héten szülésznőt is választottam, majd végül mégis ügyeletésnél kellett szülnöm egy másik kórházban, ami persze először rémisztő volt, de a lehető legjobban alakult.

Ha megengedhetitek magatoknak, akkor járj magándokihoz, attól még nem kötelező nála szülni!

2015. okt. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!