Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Felfogadnál szülészorvost...

Felfogadnál szülészorvost úgy, hogy nincs meg rá a pénz, és majd szülésig vagy sikerül összegyűjteni vagy nem? Vagy ebben az esetben ügyeletesnél szülnél, ami meg lutri?

Figyelt kérdés
Másoknál hogy megy? Van aki reménykedve felfogad egy orvost ugy, hogy nincs kilátás a jövőbeli anyagi helyzetre, lesz ami lesz alapon? Vagy ha ez lenne a szitu inkább nem kérnétek föl, hanem ügyelet?
2015. okt. 19. 00:26
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
ÉN a Szent IMRÉBEN SZÜLTEM, VOLT FOGADOTT DOKIM, DE MINDENKI MÁS is nagyon kedves volt. És nem a pénz miatt. Nagyon aranyosak voltak, ha nem fizettem volna, akkor is.
2015. okt. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Kétszer volt fogadott dokim. Az első a kitolasi szakasz legvégén ért be, a második pedig be sem ért. Szülés után két órával jött be gratulálni. Így mindkétszer ugyeletesnel szültem, és hát, nagyon meg voltam velük elégedve. Nagyon rendesek, kedvesek voltak velem.
2015. okt. 20. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Olyat keress aki nem mond fix összeget, vagy nem százezret. Én 40.000 Ft-ot fogok adni a dokimnál, tesóm 50.000 Ft-ot adott a sajátjának. Nem arról van szó hogy nem érdekelnének többet mert mindkettő kiváló orvos, de Ennyire futja.
2015. nov. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Érdemelnének bocs.
2015. nov. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Ja és mellette a terhesgondozás havi díja magánrendelőbe kb. 9000 - 10.000 Ft. Bőven elég a 40.000 - 50.000 a szülésre.
2015. nov. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!