Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Látom, hogy sokan lazán...

Látom, hogy sokan lazán kezelik a szülés kérdését, "másnak is ment, nekem is fog", stb. , én mégsem tudom ilyen lazán venni, de miért nem?

Figyelt kérdés
Teljesen be vagyok tojva, hogy mi lesz, hogy fogom kibírni, nem tudok elengedni, ha eszembe jut, hogy ez a vége, és egyre csak közeledik. Ti nem féltetek? Nem éreztétek szülés közben azt, hogy "ezt meg hogyan csinálják meg mások", vagy, hogy "hogy lehet, hogy Xy-nak olyan simán ment, én meg megpusztulok", stb. ?
2015. nov. 4. 15:33
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én is túlagyaltam a második babámmal ezt a kérdést...

Első császár lett, így nagyon féltem attól, hogy megint császár lesz, de mivel én is természetes szülésre készültem másodjára, így még inkább féltem attól, hogy hogyan fog kibújni, ha sikerül megszülnöm!

De ha tudom, hogy a második szülésem sokkal, de sokkal könnyebb és jobb lesz mint az első, egy percig sem paráztam volna. S bizony szebb lett és jobb lett! Egyszerűen sodortak magával az események, sok időm és energiám nem volt akkor már arra, hogy agyaljak össze-vissza.

Az első szülésem (császárom) után nem is akartam több gyereket, eltelt 6 év mire úgy éreztem, hogy na jó, vágjunk bele még egyszer. Viszont ha a második szülésem az első, lehet már 5-6 gyerekem lenne. :) Úgyhogy ne izgulj nagyon, mert lehet minden jól sül el! Pedig én sem vettem lazán, de utólag belegondolva kár volt ennyit agyalnom.

2015. nov. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!