Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ti éreztétek amikor a magzatbu...

Ti éreztétek amikor a magzatburok megrepedt? Akár pici fájdalommal vagy "repedő szövet" érzéssel érezhető?

Figyelt kérdés

A minap ismeretlen forrású folyadékvesztés miatt a magzatburok megrepedésére gyanakodtunk. A folyadék többé nem jelent meg, de gyakori méhösszehúzódások és hasi fájdalom követte. Ezt gyógyszerekkel és magnéziummal próbálták leállítani, eddig azt hiszem sikeresen. A magzatburok repedést nem látták. Otthoni ágynyugalmat javasoltak a következő vizsgálatig.


Ehhez a korábbi kérdésemhez kapcolódik a kérdésem.

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szules..


Tegnap és ma arra lettem figyelmes, hogy egy helyen a hasamon, ha tüsszentek, ásítok, igénybe veszem a hasam stb. repedő szövet érzésem van, mindemelett picit fáj is ott. Lehet érezni a magzatburkot vagy érzéketlen szerv? Azt olvastam, hogy vérerek nem nagyon szövik át.


2015. nov. 8. 17:30
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nekem felső burokrepedésem volt, szivárgott emiatt a víz. Én éreztem és hallottam is egy kis pukkanást a hasam felső részén. Nem volt fájdalmas, inkább olyan, mintha megpöckölnéd erősebben. :)
2015. nov. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!