Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Valóban ennyire kitágul egy...

Valóban ennyire kitágul egy nő a szülés után?

Figyelt kérdés
Itt olvastam erről. Leginkàbb férfiakat kérdeznék, mennyire más egy hüvelyi úton szült nővel? Már a császáron is gondolkoztam a tágulás miatt.
2016. jan. 21. 11:23
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
67%

7-8-as vagyok

Mi érdekem lenne mást mondani egy anonim oldalon??????

Nem muszáj elhinni, de ne haragudj, nem fogok hazudni, csak ezért mert te nem hiszed el.


Igen, vannak akik olyan szerencsések, hogy nem tágulnak ki nagyon, és nincs szükség gátmetszésre sem, bár ehhez egy JÓ szülésznő/orvos páros is kell, de ebbe nem megyek bele, mert hosszú lenne és nem a kérdéshez tartozik.


Örülök, hogy ilyen szerencsés voltam, de mint írtam, nem az én érdemem....

Neked meg nem kell elhinned, hogy nemmindenki abba a táborba tartozik ahová te!!!

2016. jan. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
49%
Hármas vagyok, nekem sem hittek:) Pedig az igazságot írtam.
2016. jan. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
41%

Nem baj :)

A lepontozás az irigységnek szól ezek szerint ;)

Akkor sem fogom azt írni, hogy 4 szülés után egy dinnye is lötyög benne, ha nem igaz!

Aki nem hiszi el, az lepontozhat, de attól még igazat írtam, és nekem elég ha én tudom, érzem!


Kedves kérdező, ne higgy az irigykedőknek, tényleg csak a te testeden múlik. Vannak szerencsések, mint mi a 3-as válaszolóval és vannak akik nem ilyen szerencsések (lsd. a lepontozókat)


Többet nem bizonygatom, inkább megyek a férjem mellé ;) :)

2016. jan. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Rám ki irigykedik? Kitágultam, lassan jöttem helyre, mégis lepontoztak. No?

Mit rugóztok a pontozáson?

2016. jan. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

10 hónapja szültem.Végigrepedt a hüvelyem.Míg az orvos varrt (kb 1 órán át) kérdeygettem sokáig tart e még.Azt ismételgette,megpróbálom olyanra amilyen volt!

Szerintem sikerült neki :) Más mint szülés előtt,de nem tágabb a Férjem szerint sem.

2016. jan. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Nem tök mindegy basszus???

Aki nem tágult ki örüljön,aki meg kitágult az menjen műtesse meg magát.Mindenkinek lehet feszes punája,senkinek nem kell tágan leélni az életét,ha nem akarja!

2016. jan. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Olvass már utána! Műtéttel nem korrigálható, csak ideig-óráig tart a "hatása".

A tág "beltért" kimetszéssel műtik, a gátizomzatot nem tudják reparálni és ha az nem ad tartást, ugyanúgy kiöblösödik, kitágul.

Ugyanígy a méhsüllyedés (ami szintén jöhet a hüvelyfal beesése miatt): itt a tartószalagokat rövidítik meg, de megint ha a gátizom nem tarja, újra kinyúlnak a szalagok.

Intim torna csak akkor használ, ha tényleg szakszerűen tanítják és jól sajátítja el az egyén. Sokszor rossz izmot feszít, és komolyabb kárt okoz. A pisilés megszakítása, amit itt valaki írt, kifejezetten káros a mai vélekedés szerint.

2016. jan. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Tapasztalatom nincsen,de úgy gondolom nem hiába van ennyi hüvelyszűkítő műtét,valamit csak használ,ha csak 10 évre is,de jó.

Én csinálom az intim tornát,és a hüvely izmaim erősebbek mint valaha.Pedig dvd-ről tanultam,és nem nehéz.Ha az ember bedugja 1-2 ujját a hüvelyébe miközben a gyakorlatokat végzi,rögtön érzi,hogy helyesen csinálja-e mert azoknak az izmoknak kell mozogniuk.

De ha nem megy,akkor minden városban van a kórházakban olyan tréner aki a kegel gyakorlatokat oktatja (ezt tudom mert kórházban dolgozom) háziorvos kiírja receptre.


De adja ég,hogy soha ne kelljen megtudnunk használ-e a hüvelyszűkítő műtét vagy nem.


Egyébként van ilyen is:


[link]

2016. jan. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!