Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Rettegek a beöntéstől, és...

Rettegek a beöntéstől, és attól, hogy szülés közben jön ki kaki is! Ti kaptatok beöntést?

Figyelt kérdés

2016. febr. 16. 11:42
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Magam kértem, hogy kaphassak, nem fétisem, de ott jólesett. Legalább, amikor jött az inger, tudtam, hogy tolófájás, nem pedig épp becsinálni akarok (az érzés ugyanaz). Nem tudom, hogy jött-e még a kitolás közben, de ha jött is, diszkréten rendezték, mert hozzám nem jutott el az infó.
2016. febr. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Én nem kaptam előtte sokat ültem a wcn. Viszont a kitolási szakaszban mondogatta a doktornő, hogy "törlés" elég kellemetlen volt, elnézést kértem de nem igazán érdekelt senkit, a szüléssel voltam elfoglalva.
2016. febr. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
91%
Kétszer kaptam, mind a kettőnél szülésindítás előtt. A beöntéstől indultak be a fájások és végülis burokrepesztés után 2 óra alatt meg is születtek. Nekem bejött a beöntés, szerintem nagyon hasznos. gátvarrattal toltam a napokat, hogy ne kelljen nagywc-z ni és így 3-4 napig ki is húztam. Ne félj tőle, nem is kellemetlen.
2016. febr. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Én kúpot kértem, szerencsére nem volt semmi gond.
2016. febr. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Mindket szulesem tisztulassal indult, elotte kb két nap hasmenesm volt. Beontest nem kaptam ( sok helyen nem adnak, de ha aggódsz h szülés közben kijön vmi, kérj)

Nem fogod észrevenni es akkor nem rre fogsz gondolni. A szulesznok meg vannak olyan rutinosak ebben h azonnal eltuntetik q nyomokat ( a baba érkezése miatt) eszre se fogod venni. Na es ha megis megtörténik, az se tragédia, termeszetes dolog.

2016. febr. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem kaptam beöntést, és sosem volt téma, hogy kijött-e valami, vagy sem. Kitoláskor pont nem erre koncentráltam, igazából annyira máshol jártam már a hosszú vajúdás után, hogy pont nem érdekelt, mi jön ki, csak a gyerek jöjjön már...

Gondolom első szülés...na, előtte én is ilyeneken agyaltam, szüléskor meg már nem érdekelt. Második szülés előtt pedig ez az utolsó, amin eszembe jutna gondolkodni :)

2016. febr. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

A vajúdáskor megkérdezte a szülésznő, hogy volt e aznap székletem.Mondtam, hogy volt, így nem kaptam beöntést.De mind a két szülésemnél bekakiltam, és éreztem is, de abszolút nem izgatott ott, abban a pillanatban, abban az állapotban :) Ez volt a legkevesebb, hogy idegesítsen :) Csak fogták, és egy fehér vászonnal leterítették, és közölték, hogy folytassam nyugodtan.Nem problémáznak rajta.Első szülésnél még mondták is, hogy jó, így kell csinálni, mert ezután is úgy kell nyomjak, mintha kakilnék.

Boldog babavárást!

2016. febr. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
77%
Pénteken szültem a 2. babàmat, indított volt így kaptam előtte, de szerintem ennek ellenére is jött valamennyi szülés közben. Ha valaki nem mondja valószínű észre sem veszed egyébként! Az elsőnél nem kaptam, màr nem volt rà idő, akkor csak vajjúdás közben tudtam hogy mi jön ki belőlem... Az miatt nem kell aggódni hogy mit szólnak, làttak ők màr mindent! Nekem az elsőnél mondta az orvos vajjúdás közben mikor màr fel sem kelhettem hogy ha úgy érzem nyomnom kell akkor nyomjak, mindegy mi jön. Egyébként kicsit tartottam a beöntéstől, de nem volt olyan kellemetlen! Őszintén szólva 1000x inkább azt kapjon az ember mint katétert ha nem tud pisilni!
2016. febr. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Kaptam beöntést mind a két babánál, nem egy kellemes érzés, de ki lehet bírni. Nálam nem volt "baleset", de a mellettem szülő nő bekakilt. Szülésnél ez előfordul, nem csinálnak nagy ügyet belőle, ne aggódj.
2016. febr. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!